Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

"Holony II"- Wernisaż wystawy kolaży Urszuli Kwiatkowskiej- Sznerch

Author: admin
Creation date: 11 May 2015, 19:19 All comments: 0


"Holony II"- Wernisaż wystawy kolaży Urszuli Kwiatkowskiej- Sznerch

W piątek, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, odbył się wernisaż wystawy kolaży Urszuli Kwiatkowskiej- Sznerch „Holony II” która będzie prezentowana w Galerii Młodych do 15 czerwca.

Na wystawie można zobaczyć kilkanaście prac, wykonanych różnymi technikami. Podczas spotkania, autorka opowiedziała o swojej twórczości. Pani Urszula bierze udział w różnorodnych inicjatywach o charakterze plastycznym, m.in. aktywnie uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez Otwartą Pracownię przy Galerii Sztuki w Legnicy. Jest również miłośniczką teatru, dlatego czynnie działa w Stowarzyszeniu Miłośników Teatru w Legnicy. To już druga wystawa Pani Urszuli - pierwsza, pod tytułem „Holony” odbyła się w 2010 roku w Legnickiej Bibliotece Publicznej.

Gościem specjalnym wernisażu była Janina Stasiak - historyk i krytyk sztuki, która wszystkim obecnym przybliżyła techniki tworzenia kolaży i powiedziała wiele ciepłych słów o twórczość autorki wystawy.

Po oficjalnym otwarciu wystawy, wszystkich gości zaproszono do Sali Edukacyjnej na mały poczęstunek. Tam czekała kolejna niespodzianka - każdy za pomocą zgromadzonych materiałów mógł wykonać własny kolaż. Zabawa sprawiła dużo radości zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która dostępna będzie do 15 czerwca.
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform