Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Kolejne projekcje w chojnowskim kinie

Autor admin
Data utworzenia: 29 listopad 2011, 14:35 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejne projekcje w chojnowskim kinie

Już niebawem kolejny pokaz filmów w chojnowskim kinie. Ponownie miejscowy MOKSiR proponuje nam trzy filmy dla widzów w różnym wieku. Kinomaniaków z Chojnowa zapraszamy do kina 9 grudnia 2011 roku.

Na początek coś dla najmłodszych. O 16:00 na ekranie wyświetlona zostanie komedia fantasy dla całej rodziny – „Kamień życzeń – magiczne przygody”. Mimo, że nie jest to najnowsza produkcja gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy dla widzów w każdym wieku.
Mieszkający na przedmieściach chłopiec, wchodzi w posiadanie kawałka dziwnej, kolorowej skały. Okazuje się, że kamień spełnia jego życzenia. Fakt ten budzi zazdrość zarówno jego rówieśników jak i dorosłych. [za stopklatka]Nieco później, o 18:00 coś dla starszych widzów - "Kret". Borys Szyc, Marian Dziędziel czy Wojciech Pszoniak gwarantują dobre aktorstwo.
Odkąd Paweł rozkręcił wraz z ojcem Zygmuntem wspólny interes, jego rodzina zaczyna coraz optymistyczniej patrzeć w przyszłość. Ich marzenia o dostatnim życiu przekreśla pewnego dnia artykuł, który godzi w dobre imię Zygmunta. Z dnia na dzień współpracownicy Pawła odwracają się od niego, a małżeństwo z Ewą przeżywa poważny kryzys. Paweł zrobi wszystko, żeby odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzutów. Tropy z przeszłości prowadzą do zagadkowego człowieka, który od pewnego czasu zdaje się potajemnie kierować losami Pawła i Zygmunta. [za stopklatka]O 20:00 coś dla miłośników „Rejsu” i „Sprzedawców” czyli komedia absurdu "Nie ten człowiek".
Pewnego dnia za namową rodziców, prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą w swoim życiu pracę. Bez przekonania przyjmuje posadę dostawcy zakupów. Już sam początek aktywności zawodowej układa się niefortunnie, ponieważ jest świadkiem kolizji drogowej, a nie ma przy sobie dowodu tożsamości. Trafia na komendę, żeby złożyć zeznania. Od tego momentu wszystko zaczyna toczyć się niezupełnie tak, jak to było zaplanowane. [za stopklatka]Wszystkich serdecznie zapraszamy do kina, szczególnie, że ceny biletów są bardzo atrakcyjne.


16:00 - "Kamień życzeń – magiczne przygody ", 7 zł

18:00 - "Kret", 11 zł

20:00 - "Nie ten człowiek ", 11 zł


źródło:
MOKSiR Chojnów

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.