Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zmiana godzin pracy ChZGKiM

Autor ChZGKiM
Data utworzenia: 05 sierpień 2015, 09:07 Wszystkich komentarzy: 8


Zmiana godzin pracy ChZGKiM
W ZWIĄZKU Z UTRZYMUJĄCYMI SIĘ WYSOKIMI TEMPERATURAMI W DNIACH OD 05.08.2015 R. DO 14.08.2015 R. CHOJNOWSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CHOJNOWIE BĘDZIE CZYNNY W GODZINACH OD 6.00 DO 14.00.
W W/W DNIACH KASY ZAKŁADU BĘDĄ CZYNNE DO GODZINY 13.30.


ZA UTRUDNIANIA PRZEPRASZAMY.

Komentarze

Gorąco wam? zapraszam na halę produkcyjną przy maszynie która grzeje jak piec napewno się ochłodzicie.Jesteście bezczelni na nasz koszt oczywiście?
zgłoś komentarz
Człowieku przecież pracują 8 godzin więc czego się czepiasz. Dwa trzy dni tak będzie i wszytko wraca do normy. Co do hali to ... trzeba było się uczyć a nie szlajać z kolesiami na piwsko. Zażalenia skieruj do swojego szefa:)
zgłoś komentarz
Nie dwa trzy dni tylko od 5 do 14 sierpnia. A dzisiaj nie ma upałów. To teraz został jeszcze urząd miasta - też se powinni skrócić czas pracy.
zgłoś komentarz
Bolus ten komentarz wsadź se w dupe ludzie po studiach ryją na hali,co do piwska nie porównuj do siebie.
zgłoś komentarz
Podpisuje się pod komentarzem M-mamZchoj tekst o szkole i piwie to tempota.
zgłoś komentarz
Ludzie a w chojnowskim to tylko w biurach pracują? Zobacz jeden z drugim jak przyjemnie w taki upał w wykopie sie pracuje.
zgłoś komentarz
Sorry, taki mamy klimat, tylko budżetówka pozwala sobie na takie fanaberie. Głupiej kurtyny wodnej w mieście nie mogą na kilka godzin postawić mieszkańcom, ale o siebie to potrafią zadbać.Chojnowska rzeczywistość.
Wedle Bolusia każdy kto nie pracuje w urzędzie jest menelem pijącym piwsko, tylko do dupy nakopać za takie wpisy.
zgłoś komentarz
Oj Kowalik Kowalik. Nikt nie zabrania w prywatnych firmach zmienić godzin pracy. Problem w tym, że ludzie boją się walczyć o swoje i tyle. Nie każdy picie piwa to nie bycie menelem. Mówiłem tylko, że lepiej było się uczyć nić chodzić na piwsko. Jak dla mnie każdy kto chce to coś dobrego znajdzie i taka jest prawda - ważne są chęci i samozaparcie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.