Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Tomasz "Góral" Adamek vs Kamil Mroczkowski. Pierwszy sparing za nami. Będą kolejne!

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 sierpień 2015, 09:01 Wszystkich komentarzy: 2


Tomasz "Góral" Adamek vs Kamil Mroczkowski. Pierwszy sparing za nami. Będą kolejne!

Sparing o którym pisaliśmy jeszcze w ubiegłym tygodniu pomiędzy Tomaszem „Góralem” Adamkiem, a Kamilem Mroczkowskim doszedł do skutku. Nasz młody pięściarz zyskał kolejne doświadczenie ringowe. Wczoraj, w pobliskim Karpaczu, obaj pięściarze skrzyżowali rękawice. Był to oczywiście sparing, ale wiadomo, że podczas takiej próby wiele ciosów sięga celu i na pewno nie są one lekkie do przyjęcia.

Podczas tego starcia przy ringu byli obecni: Roger Bloodworth oraz Arkadiusz Lewandowski szkoleniowcy obu pięściarzy. – Dzięki temu, że Kamil zaprezentował się bardzo dobrze, Roger zaproponował nam dwa kolejne sparingi. Jeden z nich odbędzie się jeszcze dziś, drugi zaś w piątek. Kamil okazał się dobrym partnerem do walki dla Tomasza – podkreśla chojnowski szkoleniowiec.


Młody jeszcze Mroczkowski do tej pory miał już okazję sparować z innymi zawodnikami, którzy liczą się w świecie boksu. – Ciosy, które otrzymałem wczoraj nie były mocne. Tomasz na pewno nie poszedł na maksa. Dzięki takiemu starciu zyskałem kolejne duże doświadczenie w mojej karierze. Wczorajszy sparing to kolejna lekcja boksu, która na pewno przełoży się na poprawę moich umiejętności – podkreśla Kamil Mroczkowski.

Nasz niewielki klub jest już znany w całej Polsce. Trener Lewandowski stwarza dla młodych pięściarzy niesamowite możliwości rozwoju. Praca z lekarzami, specjalistami od przygotowania fizycznego czy też sparingi ze sławami boksu przekładają się na wyśmienite wyniki sportowe.

Już jutro na łamach portalu zaprezentujemy fotorelację ze sparingów Kamila z Tomaszem Adamkiem.


Komentarze

czekamy na fotorelacje z tych sparingow.gdzie zdjęcia?czy jakies inne media moga to potwierdzic.
zgłoś komentarz
http://globalboxing.com/news/ringpolska-news-single/adamek_rozpocz_sparingi_przed_walk_z_salet. http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/41997-adamek-rozpoczal-sparingi-przed-walka-z-saleta#comments
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.