Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zostań redaktorem lub kamerzystą chojnow.pl!

Autor admin
Data utworzenia: 28 sierpień 2015, 09:24 Wszystkich komentarzy: 3


Zostań redaktorem lub kamerzystą chojnow.pl!
Portal chojnow.pl nawiąże współprace w zakresie videofilmowania i montażu. Poszukujemy osoby, która zajmowałaby się: video rejestracją imprez, videofilmowaniem i montażem filmów, filmami reklamowymi oraz montażem filmów z materiałów powierzonych.

Ponadto poszukujemy również redaktora, czyli osobę która: tworzyłaby informacje, własne materiały dziennikarskie, relacje fotograficzne, redagowałaby teksty, wywiady i artykuły dla klienta, tworzyła galerie, konkursy, quizy, promowała treści serwisu poprzez media społecznościowe, a przede wszystkim twórczo rozwijała portal i pozyskiwała nowe źródła inspiracji.

Jeśli jesteś osobą, zainteresowaną pracą dla jednego z najpopularniejszych lokalnych portali internetowych, czujesz się w tym dobry - napisz do nas. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres marketing@chojnow.pl.Komentarze

i brakuje wam poloonisty he he ,
zatem jeżeli: - dobre ,


ale kto przyjdzie do was za 1500 złotych na umowę zlecenie ? he he
zgłoś komentarz
za piontaka mogę zostać redakturką, tłumacze - pięć tysięcy złotych miesięcznie, fura skura i komura gratis, he he
jak serkies zarabia dychacza to ja biore połowe he he więcej info na priv he he
zgłoś komentarz
Portal się sypie, szukają nie tylko redaktora i kamerzysty, ale i dewelopera, i grafika. Nikt tam nie pójdzie na umowę śmieciową pracować na pensje rodzin i znajomych prezesa. Tu nikt nie zajmuje się istotnymi sprawami dla miasta,same bzdury. Gdyby dobrze płacili ludzie by stamtąd nie uciekali. Jeszcze trzeba pisać pod dyktando urzędu miasta i tak, aby nikogo nie urazić. Jeśli się ktoś znajdzie to dzieci bez wiedzy i doświadczenia, jak do tej pory.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.