Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kolejne mecze okręgówki i A-klasy już w najbliższy weekend.

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 sierpień 2015, 12:28 Wszystkich komentarzy: 3


Kolejne mecze okręgówki i A-klasy już w najbliższy weekend.

Kolejny weekend z piłką nożną przed nami. Już jutro w Chojnowie fanów futbolu czeka spotkanie z udziałem Chojnowianki Chojnów. Biało niebiescy zmierzą się z Kuźnią Jawor, która w tym sezonie zaliczyła jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Będzie ciężko, gdyż nasza ekipa nie jest jeszcze w pełni przygotowana do obecnego sezonu. Chojnowscy piłkarze, pod wodzą Ryszarda Gadowskiego, zaliczyli fatalny początek rozgrywek. Po walkowerze i sromotnej porażce mamy nadzieję na dobry występ. Nikt nie liczy na łatwe zwycięstwa, ale walczyć o ligowe punkty trzeba z pełnym zaangażowaniem.

Oprócz Chojnowianki, w klasie okręgowej, rywalizować będą Czarni Rokitki. Podopieczni Mirosława Dragana, po dwóch dobrych spotkaniach, nie zdołali uzyskać nawet jednego punktu. Najpierw Stal Chocianów okazała się lepsza o bramkę, tydzień później Sparta Grębocice wywalczyła trzy „oczka” w Rokitkach. W najbliższą niedzielę o 17:00 Czarnych czeka kolejny trudny mecz. Rywalem będzie Rodło Granowice.

Oprócz zmagań w klasie okręgowej, pobliski Sokół Krzywa, tym razem w A-klasie, zmierzy się z Nysą Wiadrów. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe. Mamy nadzieję na dobry wynik podopiecznych Łukasza Kurczaka i kolejne trzy punkty.

Życzymy powodzenia!


Komentarze

W Chojnowiance koniecznie trzeba stworzyć 2 zespół wbrew temu ,co mówi Pan Serkies.
zgłoś komentarz
problem chojnowianki można rozwiązać jedynie robiąc wszystko wbrew temu co mówi serkies , nic więcej he he to od doprowadził do takiego stanu to jego pomysły . gonić go w diabły
zgłoś komentarz
2 zespół byłby dobrym rozwiazaniem.Dlaczego?Bo dzis trudno zebrac zawodników z dwóch roczników do juniorów,gdyz młodziezy co raz mniej i nie garna sie do pilki.W 2 zespole mogliby grac wszyscy od 15 roku zycia wzwyż.Burmistrza nie słuchajcie,bo to on kazał rozwiazac Członce 2 zespół.Cel był jeden ,nie chciał niszczyc murawy.Dorosli ludzie widzac piekne boisko chcieliby na nim grac.Ponadto dorosłych ludzi nie jest łatwo oszukać i wysłac np do białej rozgrywac mecz w roli gospodarza.Poza tym na Serkiesa trzeba brac spora poprawke,bo jego słowa sa nic warte.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.