Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Masa fanów przywitała wczoraj Tomasza "Górala" Adamka w centrum miasta (video+foto)

Autor Maciek
Data utworzenia: 06 wrzesień 2015, 09:54 Wszystkich komentarzy: 5


Masa fanów przywitała wczoraj Tomasza "Górala" Adamka w centrum miasta (video+foto)

Tomasz "Góral" Adamek nie zawiódł swoich kibiców z Chojnowa i zgodnie z wcześniejszą obietnicą pojawił się w naszym mieście. Zapowiadana na godzinę 19:00 wizyta słynnego polskiego pięściarza przesunęła się o niespełna godzinę. W czasie oczekiwać Tyberiusz Kowalczyk przeprowadził krótką rozmowę z Kamilem Mroczkowskim, gratulując mu sukcesów. Nie obeszło się także bez pytań o sparingi z naszym wczorajszym gościem. Kilka chwil później "Góral" z wielką pompą pojawił się w rynku. Eskortowany przez dwa pojazdy na sygnałach Tomasz Adamek, w pełni formy, przywitał się z kibicami.

Zainteresowanie ze strony mieszkańców naszego miasta było ogromne. Pod pizzerią pojawiła się cała masa fanów boksu. W ciągu kilku chwil Adamek został wręcz osaczony przez kibiców, zarówno tych młodszych, jak i tych starszych. Z wielkim trudem udało się doprowadzić "Mistrza" do miejsca, w którym rozdawał on autografy. Każdy z fanów chciał choć kilka sekund spędzić przy "Góralu". Ci, którzy zdobyli już autograf nadal stali obok Tomasza, by choć przez chwilę móc porozmawiać, czy też zrobić zdjęcie.


Dawno już w Chojnowie nie pojawił się nikt, kto wzbudziłby tak duże zainteresowanie wśród kibiców zainteresowanych sportem. Do tej pory trener Lewandowski gościł w naszym mieście Wojciecha Bartnika, Mariusza Wacha, Piotra Wilczewskiego. Wizyta Tomasza Adamka była "wisienką na torcie" tego, co można było zaoferować kibicom.


Po spotkaniu w rynku, Tomasz Adamek spotkał się, w salce treningowej klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki, z młodymi adeptami boksu. Pojawili się także przedstawiciele sąsiedniej Energetyki Lubin. Nie obeszło się bez autografów, czy też zdjęć pamiątkowych. Na twarzach zebranych tutaj sportowców gościł uśmiech i podziw dla "Górala", który zapewniał, że jego forma idzie w dobrym kierunku. Pamiętajmy, że Adamek obecnie, w Karpaczu, przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku, tym razem z Przemysławem Saletą. Na to starcie większość chojnowian czeka z niecierpliwością – Czekamy na ten pojedynek. Naszym faworytem jest Tomasz Adamek. To niesamowite, że udało nam się go zobaczyć na żywo. Na pewno, przed telewizorami, będziemy go wspierać podczas pojedynku – powiedziała grupa chłopców oczekujących na autograf.


Tuż po kolejnym już spotkaniu Tomasz Adamek został zaproszony na poczęstunek podczas którego w wąskim gronie rozmawiano na tematy związane z boksem i nie tylko.

Zorganizowanie wizyty słynnego "Górala" w Chojnowie przez klub Champion Chojnów Powiat Legnicki było strzałem w dziesiątkę. Pomimo późnej pory i zapadającego zmroku kibice nie zawiedli i licznie stawili się w rynku. Zazwyczaj mieszkańcy naszego miasta z dystansem podchodzą do wielu wydarzeń, czy to sportowych, czy też kulturowych. Wczoraj było inaczej. Hucznie powitaliśmy wielkiego mistrza, który zdecydował się nas odwiedzić.
Komentarze

Tu Pana Janka niema gratulacje Pana Lewandowskiego dawno w Chojnowie tak wybitnego sportowca nie było.
zgłoś komentarz
A gdzie władze miasta?Jakby biskup przyjechal to mistrant j.serkies witałby go na kolanach!A jak przyjechał gwiazda sportu to ministrant nie przyszedł.Adamek pod pizzeria stał,a dom chemika zamkniety na klucz.W domu chemika to burmistrz bawi sie ze swoimi kolesiami radnymi.Po to chemik wyremontowano,dla burmistrza.
zgłoś komentarz
władze miasta? serkies to słaby płytki człowiek który nie potrafi stanąć
twarzą w twarz z kimś kto potrafi go wypunktować i nie szczypie sie z tym
dlatego go nie było. bał się ze dostanie publicznie pytanie dlaczego bokserzy
dostali w tym roku o 5000złotych mniej choć mają wspaniałe wyniki i by się najzwyczajniej
zes...ł. to dosłownie władca ale tylko głupszych od siebie he he .
zgłoś komentarz

zastanówcie się i sprawdźcie w ilu większych okolicznych miastach był Adamkek? kto o nim nie słyszał ?
W polkowicach ? nie był. w głogowie? nie. w lubinie? nie. we wrocławiu ? jak trzeba być pustym by nie
wykorzystać takiej szansy? trzeba być pustym jak bęben. O mieście mogli mówić w większych mediach
a nie tylko na kilku okolicznych portalach a tak będą pisać że barany nie potrafią wykorzystać
szansy unosząc się durną próżną dumą.
zgłoś komentarz
Panie Arku - dobra robota. Nie wiem jak Pan to załatwił ale serkies w tych sprawach nie dorasta Panu
nawet do podeszw a co dopiero do pięt. Oby tak dalej. życzę sukcesów a gnoji gonić
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.