Logowanie Rejestracja

Zacięta walka i doskonała wygrana Czarnych Rokitki

Autor Kasia_
Data utworzenia: 26 październik 2015, 09:15 Wszystkich komentarzy: 0

W sobotę o godz. 14.00 w Kochlicach odbył się mecz Czarnych Rokitki z Iskrą Kochlice. Spotkanie zakończyło się sukcesem podopiecznych Zbigniewa Grzybowskiego, którzy awansowali na 10. miejsce w tabeli.

Pierwsza odsłona spotkania to zdecydowany tryumf Czarnych. Tę połowę meczu zakończyli z doskonałym wynikiem 2:0. Na listę strzelców w 25’ wpisał się Wrotny, a w 39’ Gut. Jedynym potknięciem w ciągu tych 45 minut była żółta karta zgarnięta przez Ziembowskiego.

Sukces odniesiony w pierwszej połowie, osłabił czujność naszych zawodników, przez co w 55’ straciliśmy pierwszą bramkę. Przeciwna drużyna starała się wyrównać wynik. Udało im się to 68 minucie spotkania. Rozpoczęła się zacięta walka. Dzięki niespisującej się w tym meczu defensywie Iskry, Czarni mogą cieszyć się z kolejnych trzech punktów. Wynik spotkania w 81’ zamknął Gromala, strzelając zwycięską bramkę dla Rokitek.

Mecz zakończył się zwycięstwem Rokitek, z wynikiem 3:2.

Czarni zaprezentowali się w następującym składzie: Migała, Białek, Gut, Pachura D., Pachura M., Pater, Światłoń, Szydełko, Węglewski, Wrotny, Ziembowski.

Na murawie zobaczyliśmy także: Bekacza, Gromalę, Grzybowskiego i Migałę.