Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Srebrny medal Remika Doli na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim

Autor LMKS „SFORA”
Data utworzenia: 27 październik 2015, 15:02 Wszystkich komentarzy: 0


Srebrny medal Remika Doli na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim

Hala widowiskowo-sportowa Politechniki Opolskiej 11 października zgromadziła taekwondoków z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, śląskiego i opolskiego, rywalizujących w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.

Jest to jedna z najważniejszych imprez sportowych w kraju, skierowana do 10- i 11-latków uprawiających taekwondo. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach, obowiązkowo w walkach indywidualnych oraz wedle uznania w układach formalnych albo w dwuboju sprawnościowym. I tak skromna, ponieważ zaledwie 3-osobowa reprezentacja naszego klubu, w przeddzień wyjazdu została zmniejszona z powodu choroby do jednej osoby. W barwach LMKS "SFORA" Chojnów walczył Remigiusz Dola, który wrócił do domu z II miejscem w walkach indywidualnych i IV miejscem w dwuboju technicznym. Jest to bardzo dobry wynik naszego debiutującego na turnieju młodego sportowca.

Natomiast 23-25 października trzymamy mocno kciuki za starsze koleżanki i kolegów Remika z klubu, którzy będą walczyć na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Puławach.

Zapraszamy na treningi i do śledzenia wydarzeń na fanpage'u Taekwondo Chojnów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.