Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Biblioteczna Akademia Malucha przywitała jesień

Autor admin
Data utworzenia: 30 październik 2015, 12:56 Wszystkich komentarzy: 2


Biblioteczna Akademia Malucha przywitała jesień

Kot Mruczek z przyjaciółmi oraz najmłodsi chojnowianie biorący udział w Bibliotecznej Akademii Malucha, odbywającej się co miesiąc w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przywitali jesień.

Masa żółtych liści i kasztany dawały znać, że lato już za nami. Bohaterami jesiennego przedstawienia byli tytułowy Kot Mruczek, a także jego przyjaciele, czyli wiewiórka, lis i jeż. Nie zabrakło również konkursów, w których najmłodsi chojnowianie mogli rywalizować. Zdecydowanie największą popularnością cieszyło się nawijanie wstążki na marchewkę.

Uczestnicy akademii mieli również okazję do spróbowania swoich sił w pracach plastycznych.Komentarze

Zajęcia bardzo ciekawe, przygotowane z wielką starannością i na wysokim poziomie merytorycznym. Dzieci radośnie bawiły się,a rywalizując między sobą trenowały umiejętności manualne.Gratuluję. Babcia, także rozbawiona:)
zgłoś komentarz
"Gratulacje" dla osoby która robiła te zdjęcia, masakracja! proszę następnym razem ustawić odpowiedni balans bieli, bo zdjęcia mają kolory z kosmosu.Nawet jeśli się coś tak masakrycznie spieprzyło można to poprawić programem i przywrócić w miarę naturalne kolory.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.