Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sytuacja drogowa w okolicy chojnowskiego cmentarza

Autor admin
Data utworzenia: 31 październik 2015, 13:08 Wszystkich komentarzy: 0


Sytuacja drogowa w okolicy chojnowskiego cmentarza

Święto Wszystkich Świętych dopiero jutro, jednak już teraz ruch na chojnowskim cmentarzu komunalnym oraz w jego okolicach jest wyjątkowo wzmożony.

Zamknięta dla ruchu została droga prowadząca na parking cmentarza. Poruszać się nią mogą jedynie pojazdy uprzywilejowane, a także osoby posiadające kartę inwalidzką. Spore utrudnienia w ruchu samochodowym występują na ulicy Wojska Polskiego, gdzie tworzą się długie korki. Na chwilę obecną nie odnotowano większych utrudnień w poruszaniu się pieszych w okolicy chojnowskiego cmentarza.

Dużo mocniej wzmożonego ruchu spodziewać możemy się jutro. Problem stanowić będą wolne miejsca parkingowe - już teraz samochody parkują przy ulicach Parkowej, Jana III Sobieskiego, Rzemieślniczej, Adama Asnyka i Złotoryjskiej - na tę chwilę znalezienie wolnego miejsca nie powinno stanowić problemu; całkiem inaczej sytuacja może jednak wyglądać jutro.

Warto skorzystać z wyjątkowo ładnej pogody (jak na przełom października i listopada) i udać się na cmentarz pieszo. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach prowadzących w stronę miejskiej nekropolii; a także o zaniechanie celowego utrudniania wjazdu pojazdów na górę cmentarza - dla wielu osób niepełnosprawnych jest to jedyna możliwość dostania się w ten dzień na groby swoich bliskich.

Wokół cmentarza, podobnie jak i w latach poprzednich, zakupić możemy kwiaty oraz znicze. Handel prowadzony jest przy głównym wjeździe na cmentarz, jak i przy bramie w sąsiedztwie Parku Piastowskiego.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.