Przegrana Czarnych na własnej murawie

Autor Kasia_
Data utworzenia: 09 listopad 2015, 20:30

W niedzielę o godz. 12.00, na boisku w Rokitkach, został rozegrany mecz 12. kolejki legnickiej okręgówki. Naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Czarnych Rokitki oraz Zametu Przemków. Faworytem spotkania była przemkowska drużyna, która piastuje 3. pozycję w ligowej tabeli, zaś Czarni próbują gonić czołówkę. Strata punktów w meczu z Przemkowem znacznie przybliży ich do strefy spadkowej.

Pierwszą bramkę w meczu strzelili zawodnicy Zametu, którzy z jednobramkową przewagą schodzili na przerwę. W drugą połowę również lepiej weszli goście, którzy z rzutu karnego pokonali Maciszewskiego i od 58. minuty prowadzili 2:0. Czarni ograniczali się do kontrataków, licząc na błąd Zametu, który dobrze spisywał się w defensywie oraz był skuteczny w ataku. W końcówce spotkania swoich okazji nie wykorzystali zawodnicy z Rokitek, tym samym wynik spotkania wyniósł 2:0 dla gości z Przemkowa.