Zmarnowana szansa na wygraną. Prochowiczanka pokonała chojnowskich piłkarzy

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 listopad 2015, 08:59 Wszystkich komentarzy: 0

W środę o godzinie 14.00 na boisku przy MDK Chojnowianka Chojnów gościła Prochowiczankę Prochowice. Zarówno chojnowianie, jak i drużyna gości znajdują się w dole tabeli. Licznie zgromadzona tego dnia grupa kibiców miała okazję zobaczyć prawdziwy deszcz bramek.

Już w 10. minucie radość kibicom gospodarzy dał Paweł Malik, strzelając pierwszą bramkę w meczu. Zdobyty gol podziałał mobilizująco na zespół Chojnowianki, który śmielej atakował bramkę drużyny gości. Ofensywna gra gospodarzy kończyła się faulami Prochowiczanki. W 26. minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny za faul bramkarza na naszym zawodniku. Do karnego podszedł Jędrusiak, który pewnym strzałem zdobył kolejną bramkę dla Chojnowianki. Nie minęło 5 minut, a w bramce wylądował kolejny strzał, tym razem autorstwa Iwaniaka, Tym samym Chojnowianka prowadziła 3:0 z rywalami z Prochowic.

Gdy chojnowscy zawodnicy myślami byli w szatni, bramkę zdobyli goście. Wynik spotkania po pierwszej połowie wynosił 3:1.

Po wznowieniu gry to Prochowiczanka przejęła inicjatywę w meczu, czego skutkiem była bramka kontaktowa. Po upływie 74. minuty wynik spotkania się wyrównał, a na listę strzelców wpisał się grający trener Prochowic. Walki i chęci zwycięstwa nie można było odmówić żadnej z drużyn. Zapał zawodników za niesportowe zagrania studził sędzia, który w spotkaniu pokazał aż sześć żółtych kartek i jedną czerwoną (dla zawodnika przyjezdnych). Koniec meczu zbliżał się nieubłagalnie, a wynik remisowy wisiał w powietrzu. W jednej z ostatnich akcji meczu punkt dla naszej drużyny odebrał napastnik gości, strzelając czwartą bramkę dla prochowiczan.

Chojnowianka Chojnów 3-4 Prochowiczanka Prochowice

Strzelcy: Malik, Jędrusiak, Iwaniak.