Świetny mecz w wykonaniu Sokoła Krzywa

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 listopad 2015, 21:03 Wszystkich komentarzy: 0

W minioną niedzielę kibice Sokoła Krzywa mieli duże powody do radości. Lokalna drużyna na własnym boisku odniosła spektakularne zwycięstwo. Pokonanie Radziechowianki Radziechów z tak dużą przewagą bramkową było dobrym zakończeniem rundy jesiennej.

Od pierwszych minut spotkania Sokół przejął inicjatywę na boisku. Zawodnicy prowadzili zdecydowane akcje i śmiało atakowali bramkę przeciwnika.

Pierwszy gol padł w 20’ meczu. Jego autorem był Paweł Kuśmierz. Na kolejną bramkę nie trzeba było czekać, bowiem już 9 minut później wynik poprawił Maciej Wojtczak. Pomimo uzyskanej przewagi, zawodnicy Sokoła nie odpuszczali i nadal atakowali bramkę Radziechowa. Świetna gra zespołowa zaowocowała kolejnym celnym strzałem. Tym razem w wykonaniu Grzegorza Marusińskiego (40’). W ostatniej minucie pierwszej połowy na listę strzelców ponownie wpisał się Maciej Wojtczak.

Na przerwę zawodnicy schodzili z doskonałym wynikiem 4:0. Nie było to jednak ich ostatnie słowo i w drugiej odsłonie spotkania podwoili wynik. Kibice mieli okazję zobaczyć prawdziwy festiwal strzelecki. W 57’ Ariusz Hawrylów oddał celny strzał na bramkę przeciwnika. Uzyskany wynik poprawił w 69’ Grzegorz Marusiński. Była to jego druga bramka w tym meczu. Do wyniku 7:0 doprowadził w 78’ Damian Bratko. A kropkę nad „i” w tym spotkaniu postawił Karol Salachna, strzelając w 80’ ostatnią bramkę.

Tym samym, podopieczni Łukasza Kurczaka zwyciężyli z doskonałym wynikiem 8:0.

Sokół Krzywa 8:0 Radziechowianka Radziechów

Skład: Kożuchowski, Fila, Ginowicz, Hawrylów, Kuśmierz, Marusiński, Salachna, Staszak, Szajer, Wencel, Wojtczak.

Skład rezerwowy: Bratko, Gołąb, Gruszecki, Pakosz, Wolski, Ziembowicz