Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Pożar na dworcu w Rokitkach. Ogromna akcja strażaków

Author: admin
Creation date: 27 November 2015, 11:37 All comments: 2


Pożar na dworcu w Rokitkach. Ogromna akcja strażaków

Zastępy strażackie z całej gminy Chojnów oraz z JRG nr 3 z Chojnowa interweniowały wczorajszego wieczora na dworcu kolejowym w Rokitkach. Z budynku ewakuowane zostały dwie osoby bezdomne oraz poszkodowany w trakcie akcji ratunkowej strażak.

Nikomu jednak nie stała się krzywda. Cała akcja stanowiła bowiem jedynie ćwiczenia strażackie. Wśród jednostek które pojawiły się tego wieczora w Rokitkach, znaleźli się strażacy z: Krzywej, Niedźwiedzic, Rokitek, Jaroszówki, Witkowa, Chojnowa. Ratownicy mieli okazję przećwiczyć akcję strażacką, ewakuowanie ludzi z miejsca pożaru, czerpanie wody z pobliskiego stawu.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z całej akcji.Comments

Ćwiczenia strażackie? Fajnie. Szkoda tylko, że portal nie interesuje się faktycznymi wypadkami i pożarami, których na terenie gminy jest ostatnio bardzo dużo. Wczoraj w Chojnowie potrącono mężczyznę- cisza. Czy wy w ogóle interesujecie się tym, co dzieje się na drogach? Nie pamiętam, kiedy pojawiła się tutaj jakaś relacja, a do wypadków dochodzi naprawdę bardzo często...
report comment
Droga beciu, jak tak sama wiesz o wszystkim, napisz proszę artykuł o jakiejś nowince. Nie wątpię, że ekipa Chojnow.pl to w pewnym momencie doceni. Jeśli rozumiesz, co mam na myśli ;)
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.