Relacja z VII turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy

Autor nadkom. Bogdan Kozłowski
Data utworzenia: 07 grudzień 2015, 09:18 Wszystkich komentarzy: 0

W piątek 20.11.2015r. odbył się VII turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Rozgrywki rozegrano w hali przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Najlepszym zespołem okazała się Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach. Drugie miejsce zajęła Komenda Miejska Policji w Legnicy ustępując zwycięzcom jedynie gorszym stosunkiem goli. W turnieju wzięło udział 6 zespołów tj. KMP Legnica, KPP Polkowice, KPP Jawor, KPP Bolesławiec, KMP Wrocław (Wydział Techniki Kryminalistycznej) i KPP Złotoryja. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Tomasz Jagielski z KPP Polkowice.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mirosław Kunz z KPP Polkowice-zawodnik Stali Chocianów.

Najlepszym bramkarzem został Mariusz Ostrouch z KMP Legnica.

Najlepszym zawodnikiem powyżej 40 lat został Marek Stawiarski z KPP Jawor.

Turniej sędziowali Paweł Pęczkowski oraz Paweł Gurban, o oprawę dbał Leszek Gławęda, którym serdecznie dziękujemy.

Kolejność zespołów:

1. KPP Polkowice
2. KMP Legnica
3. KPP Złotoryja
4. KPP Bolesławiec
5. KPP Jawor
6. KMP Wrocław (Wydział Techniki Kryminalistycznej)

Mateusz Kuc

Lista osób które udzieliły pomocy w organizacji VII Turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy, który został rozegrany w dniu 20.11.2015r. w Legnicy przy ul. Lotniczej.

Stanisława Pakos Przewodnicząca Rady Powiatowej LZS-u
Waldemar Skrzypczak - firma Skrzypczak w Legnicy
Robert Szymański - firma SDS-Group
Jacek Kozłowski Gospodarstwo Rolne Lubków
Bogusław Baczmański Gospodarstwo Rolne Dzwonów
Adam Łasiński Firma

Komenda Miejska Policji składa podziękowanie dla w/w osób i firm za pomoc w organizacji VII Turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Dziękujemy za pomoc także Staroście Legnickiemu Pani Janinie Mazur, Prezydentowi Miasta Legnica Panu Tadeuszowi Krzakowskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Powiatu Legnickiego Panu Krzysztofowi Sowińskiemu.