Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Maraton sylwestrowy w kinie Helios

Autor Helios Legnica
Data utworzenia: 28 grudzień 2015, 09:23 Wszystkich komentarzy: 0


Maraton sylwestrowy w kinie Helios

Maraton Sylwestrowy w kinie Helios Legnica

31 grudnia w kinie Helios Legnica, Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina! Do wyboru dwa zestawy przedpremierowych filmów…

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Agata Kulesza i Marian Dziędziel, których zobaczymy w filmie „Moje córki krowy”. Po północy pokażemy świetną komedię o pięknie miłości i muzyki, na które jest miejsce nawet najbardziej ponurych czasach, pt. „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W rolach głównych Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i sama Anna Dymna.

W zestawie drugim, przed północą dobrą zabawę gwarantują Olga Bołądź i Piotr Adamczyk w świetnej komedii „Słaba płeć?”, a nowy, 2016 rok rozpoczniemy filmem „Sekret w ich oczach” z plejadą gwiazd światowego kina. W rolach głównych m.in. Nicole Kidman i Julia Roberts.

Będzie wytwornie, tajemniczo i chwilami też dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim baaardzo zabawnie, a wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie nowego roku!

W przerwie o północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana!

Start:31.12.2015. godz. 22:00

Zagramy:

Zestaw 1

· Moje córki krowy (Przepremierowo)

· Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy (Przedpremierowo)

Zestaw 2

· Słaba płeć? (Przepremierowo)

· Sekret w ich oczach (Przedpremierowo)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej.

Szczegóły na stronie: http://www.helios.pl/30,Legnica/MaratonyFilmowe/


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform