Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Gwiezdne Wojny w chojnowskim kinie

Autor Kasia_
Data utworzenia: 14 styczeń 2016, 13:11 Wszystkich komentarzy: 0


Gwiezdne Wojny w chojnowskim kinie

Już jutro na ekranie chojnowskiego kina pojawią się Gwiezdne Wojny. Przebudzenie Mocy. Jest to siódma już odsłona tej kultowej sagi. W naszym mieście będzie można obejrzeć ten film również w technologii 3D.

Seanse odbędą się 15, 16, 17, 22, 23, 24 stycznia.

Recenzję aktualnie emitowanej w kinach części możecie przeczytać tutaj.

Oprócz Gwiezdnych Wojen, chojnowskie kino ma też inne propozycje. 16 stycznia przed dużym ekranem będą mieli okazję zasiąść najmłodsi. Dla nich zostanie wyemitowany film Hugo i łowcy duchów.

23 stycznia również będziemy mieli okazję zobaczyć film animowany, jednak przeznaczony jest on nie tylko dla dzieci, starszym widzom również może on przypaść do gustu. Mowa oczywiście o najnowszej produkcji Disney PIXAR, czyli filmie Dobry Dinozaur.

30 stycznia będziemy mogli zobaczyć W głowie się nie mieści, który doskonale nadaje się na rodzinny seans.

29 i 30 stycznia wyemitowany zostanie film polskiej produkcji – Moje córki krowy. Propozycja dla tych, którzy lubią opowieści z pogranicza komedii i dramatu. W rolach głównych wystąpią: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Małgorzata Niemirska i Łukasz Simlat.

Jak widać, warto w najbliższym czasie wybrać się do naszego kina, ponieważ przedstawiony repertuar zapowiada się ciekawie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.