Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Dziadkom-Wnuki - fotorelacja z wczorajszego koncertu

Autor admin
Data utworzenia: 27 styczeń 2016, 13:24 Wszystkich komentarzy: 0


Dziadkom-Wnuki - fotorelacja z wczorajszego koncertu

Występy taneczne, teatralne oraz pokazy recytatorskie - to wszystko czekało chojnowskich seniorów wczorajszego popołudnia w Domu Kultury. Koncert "Dziadkom-Wnuki" stanowił prezentację umiejętności najmłodszych mieszkańców naszego miasta uczęszczających na zajęcia teatralne i taneczne w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.

Sala widowiskowa Domu Kultury pękała w szwach - nie zraziło to jednak chojnowskich seniorów, z których cześć obserwowała występy wnuków na stojąco. Była to już 10. edycja tego wydarzenia, które na stałe zagościło w programie imprez kulturalnych Chojnowa. Przedszkolaki oraz uczniowie chojnowskich szkół występując tego dnia na scenie Domu Kultury, podziękowali swoim dziadkom za opiekę, wsparcie oraz miłość jakimi są darzone każdego dnia.

Spotkanie stanowiło również okazję do pochwalenia się swoimi umiejętnościami nabytymi na zajęciach tanecznych i teatralnych, odbywających się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Poniżej prezentujemy fotorelację z wydarzenia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform