Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Śpiewali sercem - koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło

Autor admin
Data utworzenia: 28 styczeń 2016, 14:22 Wszystkich komentarzy: 0


Śpiewali sercem - koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło

Zwieńczeniem obchodów Dnia Babci i Dziadka był wyjątkowy koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, który miał miejsce wczorajszego wieczora w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.

Agnieszka Justyna Szumiło - na co dzień śpiewaczka operowa, jest również pedagogiem śpiewu i trenerem głosu. W Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji prowadzi pracownię wokalną, do której dołączyć może każdy, posiadający serce do śpiewu i chce rozwinąć swoją pasję.

W koncercie udział wzięli uczestnicy warsztatów, wśród nich byli zarówno najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, nastolatkowie jak i osoby już dorosłe. Wśród wykonanych piosenek dominowały utwory muzyki rozrywkowej; nie zabrakło jednak przebłysków muzyki klasycznej. W szerokim repertuarze znalazły się piosenki m.in. Ewy Demarczyk, Leonarda Cohena, Kabaretu pod Egidą, Elaine Paige.

Części uczestników nie zraziły choroby - świadczy to o ich ogromnej determinacji, by pochwalić się swoim talentem przez bliskimi oraz mieszkańcami naszego miasta.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform