Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Sigo Gim 1 na progu nowego sezonu

Author: admin
Creation date: 02 February 2016, 11:18 All comments: 0


Sigo Gim 1 na progu nowego sezonu

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon kolarski. Zawodniczki i zawodnicy chojnowskiego klubu Sigo Gim 1, działającego przy Gimnazjum nr 1 szlifują swoją formę na siłowni w Domu Kultury. Spotkanie z przedstawicielami klubu w tym miejscu stanowiło doskonałą okazję do podsumowania mijającego sezonu i nakreślenia planów na rok 2016.

Chojnowskim kolarzom jak zwykle w treningu towarzyszył trener Eugeniusz Bobiowski, który jak sam zaznaczył, możliwość trenowania właśnie w tym miejscu zawdzięcza dyrektorowi MOKSiRu - Chciałem podziękować dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, za to że nam użyczył salę gdzie możemy ćwiczyć. Są tu warunki bardzo fajne. Trener w krótkich słowach określił również plany na nowy sezon - Dziewczyny i chłopcy przygotowują się do sezonu 2016. Myślę że będzie to lepszy sezon od poprzedniego, mimo że nasze szeregi zostały troszeczkę zmniejszone o zawodników takich jak Karolina Cierluch, Agnieszka Jastrzębska, Damian Chojecki; przychodzą jednak nowi zawodnicy, pracujemy z nimi aby wyniki ubiegłoroczne podtrzymać, ewentualnie je poprawić.

A jak poprzedni sezon ocenić mogą zawodniczki i zawodnicy Sigo Gim 1?


Alicja Gałas

Sezon 2015 uznaję za dobry, chociaż mogło być lepiej. W tym sezonie postaram się być przynajmniej w pierwszej piątce na Pucharach Polski, przyłożę się bardziej do treningów i myślę będzie lepiej.

Małgorzata Klatka

Poprzedni sezon uznaję za dobry, chociaż mógłby być lepszy - nie do końca jestem zadowolona, ale zawsze mogło być gorzej. W nowym sezonie mam nadzieję że będą o wiele lepsze wyniki i oczywiście będę jeszcze bardziej przykładać się do treningów.
Anna Szewczyk

Poprzedni sezon uważam za udany, chociaż mógłby być lepszy. W następnym sezonie oczekuję dobrych wyników, chociaż będzie trudno bo przechodzę kategorię wyżej.
Emilia Miller

Uważam że poprzedni sezon był średni - na początku, później szło już lepiej. Mam nadzieję że w następnym sezonie będzie lepiej mi szło.

Dominika Zielewska

Poprzedni sezon wydawał mi się dobry, chodź mogło być dużo lepiej. W następnym sezonie planuję poprawić wyniki.
Jakub Miller

Poprzedni sezon wydawał mi się dobry, chodź bardziej muszę przyłożyć się do treningów.


Grono kolarzy Sigo Gim 1 zostało także powiększone o kolejnych zawodników. Wśród nich znajdują się: Mateusz Cieślak - dla którego wstąpienie w szeregi Sigo Gim 1 stanowi początek kolarskiej kariery oraz Konrad Jeżewski, który pierwsze starty (z licznymi sukcesami) w ważnych zawodach ma już za sobą - zacząłem jeździć na turnieje, wtedy zauważyli mnie i trafiłem do klubu. W zbliżającym się sezonie chciałbym zdobywać jak najwięcej pierwszych miejsc.


Mateusz Cieślak

Konrad Jeżewski


Sezon 2015 Sigo Gim 1 zakończył na 9. miejscu w klasyfikacji klubowej w kolarstwie szosowym (na 19 punktujących klubów); nieco lepsze rezultaty klub odniósł w klasyfikacji w kolarstwie górskim, gdzie zajął 8. miejsce (również na 19 punktujących klubów). Pomimo wysokich miejsc, wśród przedstawicieli Sigo Gim 1 nie widać zadowolenia - rezultaty bowiem mogły by być lepsze.

Sezon 2016 rozpoczyna się bardzo wcześnie. Już 5 marca reprezentanci Sigo Gim 1 wyruszą do Jeleniej Góry na pierwsze zawody przełajowe. 2 kwietnia wystartują w kryterium w Dzierżoniowie, natomiast dzień później wyruszą do Sobótki, gdzie będzie miało miejsce otwarcie sezonu w kolarstwie szosowym. 10 kwietnia w Zielonej Górze odbędą się zawody zaliczane do Pucharu Polski, stanowiące eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Trening w Domu Kultury stanowił również okazję do pożegnania klubowej koleżanki - Agnieszki Jastrzębskiej

Osiągnięte wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie klubu przez sponsorów - Pragniemy podziękować Pawłowi Pacule, firmie AXIO, Jarkowi Jóźwiakowi, Kubie Halikowskiemu oraz innym osobom, które wspierały finansowo nasz klub - powiedział trener Eugeniusz Bobiowski.

Nam pozostaje życzyć zawodniczkom i zawodnikom Sigo Gim 1 poprawienia rezultatów osiągniętych w ubiegłym sezonie; o (miejmy nadzieję) licznych sukcesach będziemy bieżąco informować.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform