Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zbliża się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu DENG DENG

Autor admin
Data utworzenia: 26 luty 2016, 11:00 Wszystkich komentarzy: 0


Zbliża się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu DENG DENG

Już po raz czwarty Powiatowy Zespół Szkół gościć będzie Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Legnickiego.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów znajomości języków obcych oraz chęci pogłębiania wiedzy z języka angielskiego i niemieckiego, doskonalenie umiejętności pozwalających podejmować samodzielną pracę z wykorzystaniem różnych źródeł informacji oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia się w rywalizacji z innymi uczniami.

Konkurs odbędzie się 16 marca 2016 roku o godzinie 09:00 w auli Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Anny i Juliusza Poźniaków. W rywalizacji udział wziąć mogą uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - łączna liczba uczestników została ograniczona do 80 osób (40 z języka angielskiego i 40 z języka niemieckiego). O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Każdą szkołę, która przystąpi do konkursu reprezentować może maksymalnie 6 uczestników.

Ciągle trwają zgłoszenia do udziału w konkursie!

Zgłoszenia szkoły do udziału w konkursie można dokonać elektronicznie do 4 marca 2016 roku na adres: dengdeng@o2.pl, w sekretariacie szkoły przy ulicy Anny i Juliusza Poźniaków 1 lub listownie na adres: Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie, ul. Poźniaków 1, 59-225 Chojnów.

Pełny regulamin konkursu DENG DENG można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Zespołu Szkół.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.