Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Autor PWSZ im. Witelona w Legnicy
Data utworzenia: 11 marzec 2016, 12:45 Wszystkich komentarzy: 0


I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na I Przegląd Grup Rozrywkowych, czyli przegląd kabaretów organizowany na PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Występy odbędą się 16 marca w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym o godzinie 17 w następującej kolejności:

1. Kabaret Nomen Omen (Kraków)
2. Kabaret DowciPląs (Warszawa)
3. Kabaret Zalotka (Zielona Góra)
4. Kabaret Bartnicy (Legnica)
5. Kabaret QQ na muniu (Lublin)
6. Kabaret Bez próby (Kielce)

I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych jest wydarzeniem promującym sztukę kabaretową oraz rozpowszechniającym kulturę wśród społeczności akademickiej z całej Polski. Podczas przeglądu amatorskie grupy kabaretowe powalczą o miano najlepszych oraz prestiż wśród braci studenckiej. PGR ma charakter otwarty, udział w nim biorą reprezentanci uczelni wyższych, chcących zaprezentować swoje osiągnięcia kabaretowe.

Pula nagród w przeglądzie wynosi 1700 zł. Składa się na nią 200 zł, które stanowi nagrodę publiczności oraz 1500 zł, które zostanie podzielone wedle uznania Jury między kabarety prezentujące najwyższy poziom w przeglądzie.

Zmagania kabaretów uświetni występ gwiazdy wieczoru – Katarzyny Piaseckiej. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodarzem scen stand-upowych w Warszawie (Hybrydy) i Zielonej Górze (Kawon), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików. Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.