Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Co jest grane w Chojnowie?

Autor admin
Data utworzenia: 14 marzec 2016, 11:13 Wszystkich komentarzy: 2


Co jest grane w Chojnowie?

W repertuarze na najbliższy piątek znajduje się film „Cierń Boga”. Produkcja wprowadza już w klimat nadchodzących świąt Wielkiej Nocy. Przedstawia on postać Jezusa, widzianą oczami Apostołów. Postrzegają Go oni jako prostego człowieka, który traktuje ich jako równych sobie. Jednak pomimo tej prostoty i bardzo bliskiej relacji, Apostołowie dostrzegają w Jezusie nie tylko towarzysza, ale także Mesjasza. Są pełni podziwu dla cudów, jakich dokonuje posłaniec Boga oraz tego, z jaką miłością poświęca się dla ludzi, wypełniając wolę Ojca. Film przedstawia ostatnie trzy lata życia Jezusa. Taki seans z pewnością jest dobrą okazją do przedświątecznej refleksji nad wiarą i życiem.

Seanse „Ciernia Boga” odbędą się w piątek, 18 marca, o godz. 17.00 i 19.00.

W sobotę, 19 marca, w repertuarze chojnowskiego Kina Kultura coś dla siebie znajdą także młodzi widzowie. O godz. 14.00 rozpocznie się seans „Chłopca i świata”. Jest to typowy przykład kina familijnego. Dla dzieci będzie to doskonała lekcja tego, jak zaskakujący, i momentami niebezpieczny, może okazać się świat. Główny bohater, chłopiec o imieniu Cuca, wiedzie spokojne, beztroskie życie w rodzinnym domu na wsi. Pewnego dnia jego ojciec musi wyjechać, aby znaleźć pracę. Po pewnym czasie chłopiec zaczyna tak bardzo tęsknić, że wyrusza śladami ojca, aby go odnaleźć. Opuszcza bezpieczny dom i zaczyna poznawać świat, przeżywając wiele przygód – podziwia wyjątkowe piękno świata, ale czasami przychodzi mu też zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Jest to film opowiadający o powolnym wchodzeniu w dorosłość i problemach, z jakimi muszą zmierzyć się dzieci, kiedy zaczynają konfrontować się z codziennymi problemami.

Na sobotni wieczór Kino Kultura zaplanowało seanse filmu, którego po ostatnim rozdaniu Oskarów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. O godz. 16.00 i 19.00 na chojnowskim dużym ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć „Zjawę”. W roli głównej występuje niezastąpiony Leonardo DiCaprio. Warto wspomnieć, że scenariusz do filmu powstał na podstawie książki Michaela Punkego, ta z kolei bazowała na legendzie o Hugh Glassie – traperze zaatakowanym przez niedźwiedzia i porzuconym przez współtowarzyszy ekspedycji. Jest to film z tzw. „wyższej półki”, polecany każdemu, kto lubi wysokiej klasy kino.

Tak prezentuje się repertuar Kina Kultura przewidziany na drugą połowę marca. Kolejne rekomendacje i przedstawienie planowanych seansów już wkrótce!


Komentarze

Poza Zjawą tandeta Polska i kino familijny oraz Cierń boży, kino "kultura" pełną gębą :) film klasy C którego nigdzie nie grają.
zgłoś komentarz
7 rzeczy...Fakt! Tandeta! Skondensowanie reklam,jak na Polsat przystało...ale babeczki wzruszone,tylko pytanie CZEMU 7 ?? Facetów było 6-ciu :Ricky, Kordian, Tomek,Jaroslaw,Stefan i Filip. Czyżby KTOś chciał nas przekonać do obejrzenia filmu jeszcze raz i odnalezienia tej tajemniczej siódemki?? Przypadek? Nie sądze!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform