Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

T.Love gwiazdą tegorocznych Juwenaliów PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Autor PWSZ im. Witelona w Legnicy
Data utworzenia: 29 marzec 2016, 15:44 Wszystkich komentarzy: 0


T.Love gwiazdą tegorocznych Juwenaliów PWSZ im. Witelona w Legnicy!

W kalendarzu akademickim są daty, które niemal każdy student zna na pamięć. Zapewne są to terminy egzaminów, ale jeszcze bardziej prawdopodobne, że to data juwenaliów, czyli hucznej zabawy i odpoczynku przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną.

Zgodnie z akademicką tradycją wszyscy żacy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy obchodzić będą swoje tegoroczne święto – Juwenalia 18 i 19 maja. Oczywiście zanim odbędą się główne koncerty przez szereg dni zapraszamy na liczne imprezy kulturalno-sportowe i wydarzenia towarzyszące czyli tzw. przedbiegi, organizowane głównie przez i dla studentów.

Najważniejszym dniem Juwenaliów 2016 w Legnicy będzie czwartek – 19 maja. W tym dniu na scenie w kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprezentuje się największa gwiazda zespół T.Love.

Grupa powstała w 1982 roku w Częstochowie a jej liderem jest Muniek Staszczyk. Grupa ma w dorobku ponad 20 płyt, i kilkadziesiąt przebojowych nagrań.

Poza nimi zaprezentują się także Long & Junior i Bob One & Bas Tajpan oraz kilka grup prezentujących muzykę rockową.

12 kwietnia, podczas Dnia Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy, odwiedzający uczniowie będą mieli szansę na wygranie jednego z 300 biletów wstępu na koncert zespołu T.LOVE, który zagra na Juwenaliach 2016!

Zapraszamy.



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.