Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor admin
Data utworzenia: 07 kwiecień 2016, 15:04 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend zapowiada się bardzo ciekawie. Hitem tego tygodnia będzie głośny ostatnio „Deadpool”.

Jest to film z pogranicza akcji i fantasy. Tim Miller podjął się ekranizacji jednego z najsłynniejszych komiksów na świecie – Marvel Comics.

Główny bohater to były agent służb specjalnych. Jego pseudonim to Deadpool – otrzymał go, ponieważ słynął z niezwykłych zdolności, m.in. samouzdrawiania. Były one wynikiem przeprowadzonego na nim nielegalnego eksperymentu. Fabuła filmu, często oparta na wątkach z czarnym humorem w tle, postanawia odnaleźć człowieka, który zniszczył mu życie i własnoręcznie wymierzyć mu sprawiedliwość.

Na tym filmie na pewno dobrze będą bawić się wszyscy wielbiciele czarnego humoru i absurdalnych sytuacji.

Seanse zaplanowane są na godziny:

Piątek: 17.00, 19.00

Sobota: 19.00

Chojnowski MOKSiR tradycyjnie już na sobotę zaplanował seans dla najmłodszych. O godz. 17.00 wyemitowany zostanie film animowany – „Alvin i wiewiórki. Wielka wyprawa”. To kolejna już część kultowej produkcji, znanej chyba każdemu widzowi – zarówno temu małemu, jak i dorosłemu. Zabawne perypetie szalonych wiewiórek i ich opiekuna znów goszczą na dużym ekranie. Ten film to świetna propozycja na rodzinny seans.

Kolejne rekomendacje i przedstawienie repertuaru chojnowskiego Kina Kultura już za tydzień!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.