Chojnowianka zdobyła kolejny punkt!

Autor admin
Data utworzenia: 10 kwiecień 2016, 21:37 Wszystkich komentarzy: 6

Za nami spotkanie ligowe w okręgówce. Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnym boisku Iskrę Księginice. W rundzie wiosennej oba zespoły odniosły po jednym zwycięstwie, Chojnowianie w Jaworze, a Iskra w meczu z Orlą Wąsocz.

Nie łatwo wskazać faworyta spotkania. Choć Księginice znajdują się wyżej w tabeli, to ich forma nie jest zadowalająca. Chojnowianka, podbudowana ostatnim ligowym zwycięstwem, chciała podtrzymać dobra passę.

Mecz rozpoczął się o godz. 17.00, a deszczowa aura znacznie utrudniła granie na mokrej murawie. Pierwszą bramkę strzelili goście, lecz gospodarzy taki wynik nie zadowalał. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych.

Druga połowa zaczęła się wyśmienicie dla gości, w 50. minucie prowadzili 2:0 i nikt nie spodziewał się, że Chojnowianka wyrówna ten wynik. W 70. minucie do słowa doszli chojnowianie, strzelając kontaktowego gola, autorem trafienia był Rudnicki. Niespełna minutę po wznowieniu gry, bramkę dającą remis zdobył Krasoń.

Wynik końcowy spotkania to 2:2.

Skład podstawowy: Kasprzyszak, Bencal, Krasoń, Rudnicki, Malik, Serkies, Iwaniak, Kowalczyk, Kuczyński, Turczyński, Zazulczak

Skład rezerwowy: Jóźwiak, Myśliwiec, Bielecki, Sokołowski, Warzocha

Mało kto dostrzegł,że jak był sponsor,to serkies był na każdym treningu.Po rezygnacji sponsora Serkies trenuje czasami a to za mało.Nie strzela bramek, i remisujemy albo przegrywamy.Może prezes załatwi sponsora dla Serkiesa?
Skoro kiedyś nie trenował i grał,skoro można przełożyć mecze na inny dzień dla niego to i można mu zapłacić?Pamiętajcie nie byle komu,tylko i aż synowi Burmistrza.I nie mówcie,ze to niesprawiedliwe,bo nikt nie zabronił nikomu zostać Burmistrzem.
Drogi "kibicu" właśnie przez takich ludzi jak Ty w tym klubie jest jak jest, potrafisz tylko lamentować (oczywiście tylko przez internet,bo odwagi brak podpisać się imieniem i nazwiskiem
) i nic innego nie robić, po co siejesz ferment skoro w drużynie jest dobra atmosfera co przekłada się na wyniki. Także zamknij lepiej morde bo chłopaki w przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej coś robią a nie siedzą tylko przed komputerem
Chyba nie chcesz mi powiedzieć,że Serkies trenuje tak jak inni zawodnicy?Zgodzisz się na pewno,że to mało komfortowa sytuacja dla kolegów z drużyny zasuwających w pocie czoła na treningu i siedzenie na ławie kosztem Serkiesa.Czy to buduje atmosferę?Myślisz,że posadzenie Serkiesa na ławie nie przełożyło się na pierwsze zwycięstwo w Jaworze ?
Jak Was czytam pseudo kibice to mnie krew zalewa, tylko szukanie dziury w całym, dlaczego nikt nie widzi tego że wszystko zaczyna w końcu iść w dobrym kierunku. Drużyna została uratowana, zawodnicy dobrze przepracowali zimę i zaczynają być już tego efekty. Nawet jeżeli spadną ale nadal zostaną w tym Klubie i będą tak pracować jak obecnie o awans jest pewny.
Brawo Panowie
Dziękuję Wam to znaczy Działaczom, Trenerom i Zawodnikom, że nie pozwoliliście na rozwiązanie klubu z 70 letnią tradycją
Dziękuję Wam za to i życzę Wam oraz nam tym prawdziwym Kibicom wielu sukcesów i zwycięstw
To prawda,bo Waldek i Członka doprowadzili do tego,że drużyna nie miała 11 na mecz.