Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wspieramy Cuprum Lubin! (video)

Autor Gimnazjum nr 1
Data utworzenia: 09 kwiecień 2016, 10:54 Wszystkich komentarzy: 0


Wspieramy Cuprum Lubin! (video)
Gimnazjum nr 1 w Chojnowie znane jest ze swoich tradycji sportowych. Nie tylko czynnie uprawiamy sport, ale również dopingujemy najlepszych. Dlatego już trzeci raz w ciągu ostatnich miesięcy wspieraliśmy drużynę siatkarską Cuprum Lubin, w której występują mistrzowie świata – Mateusz Możdżonek i Grzegorz Łomacz.

Tak jak na poprzednich wyjazdach, również i tym razem wypełniliśmy dwa autokary (przy pomocy uczniów z SP 3, SP 4 oraz z Powiatowego Zespołu Szkół – dzięki!) i udaliśmy się do przepięknej hali RCS w Lubinie. Spotkanie Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle dostarczyło nam wielu sportowych emocji. Kolejny raz mieliśmy możliwość oglądania siatkówki na najwyższym poziomie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się (bawiąc się przy tym wyśmienicie), ile pracy musimy włożyć, aby dorównać mistrzom.

Z pewnością nie była to ostatnia wycieczka sportowa, jaką zorganizowało Gimnazjum nr 1. Dlaczego? Dlatego, że nasze motto brzmi: NAUKA, SPORT I DOBRA ZABAWA. To wszystko łączymy podczas takich wyjazdów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.