Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nagrody za zakupy w Galerii Piastów

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 11 kwiecień 2016, 14:27 Wszystkich komentarzy: 0


Nagrody za zakupy w Galerii Piastów

Rusza kolejna edycja konkursu paragonowego! To dalszy ciąg akcji „Cztery pory roku”. Od 18 do 24 kwietnia wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 100 zł i zachować dowód sprzedaży. Na klientów legnickiego centrum handlowego czekają atrakcyjne nagrody

Wiosenna odsłona akcji – tak jak poprzednia – potrwa tydzień. Przez ten czas co godzinę hostessy będą rozdawać 10 zestawów do gry w badmintona osobom, które przyjdą do punktu obsługi i pokażą paragony za zakupy zrobione na terenie galerii. – To nasz pomysł na podziękowanie klientom za to, że wybierają zakupy właśnie w naszym centrum – mówi Przemek Corso, specjalista ds. marketingu w Galerii Piastów.

Punkt obsługi zlokalizowany jest przy fontannie na Dużym Patio. – Trzeba mieć odrobinę szczęścia, by być jedną z 10 osób, które dostaną nagrodę w ciągu każdej godziny otwarcia centrum. Liczy się bowiem kolejność, w jakiej klienci podejdą do hostess – mówi Przemek Corso.

Nagrodą w tej edycji jest zestaw do gry w badmintona, złożony z dwóch rakietek, lotki i torby. Uwaga: w akcji pod uwagę będą brane wyłącznie paragony za zakupy wydane podczas trwania akcji. Każdy z nich można wykorzystać tylko raz.

„Cztery pory roku” to cykliczna akcja Galerii Piastów. Podczas wybranych na potrzeby zabawy tygodni, na klientów czekać będą nagrody dostosowane do aktualnych sezonów. Kolejna odsłona już latem. Łączna pula upominków w wiosennej akcji legnickiego centrum handlowego wynosi 13 000 złotych.

Więcej szczegółów na temat akcji i jej przebiegu można znaleźć w regulaminie.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.