Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Wypadek drogowy za Chojnowem (aktualizacja - zdjęcia)

Author: admin
Creation date: 02 January 2012, 18:57 All comments: 3


Wypadek drogowy za Chojnowem (aktualizacja - zdjęcia)
Do groźnego wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 16:00 na drodze nr 94 za Chojnowem przy zjeździe na Jerzmanowice.

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe – Audi oraz Opel Astra. Szkody odnieśli kierowcy samochodów – jeden z nich uskarżał się na uraz głowy, drugi zaś na ból w kolanie. Zostali oni odwiezieni do Szpitala Specjalistycznego w Legnicy przez przybyłą karetkę pogotowia.

W wyniku wypadku jeden z samochodów "wylądował" w rowie, drugi zaś na przydrożnym polu.

Przyczyny zajścia bada policja, jednak przypuszczać można, że kierowcy nie dostosowali się do zasad bezpiecznego poruszania się po drodze w szczególnych warunkach – padająca mżawka oraz nadmierna prędkość.


źródło zdjęć: PSP Legnica

Comments

STAŁO SIĘ ! MIAŁEŚ WYPADEK,DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ I TWOJE ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ !!! ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA TWOJE CIERPIENIE CZEKA.WIEMY CO ZROBIĆ BY BYŁO JAK NAJWIĘKSZE.ZADZWOŃ LUB NAPISZ.POMOGĘ 100 % Chojnów, Legnica, Goliszów, Gołaczów, Budziwojów, tel.791-299-593 lub marcinfiebich@gmail.com
report comment
Widziałem te dwa autka na lawetach pod policją. Strasznie zniszczone, zastanawiałem się, czy ludzie z tego cało wyszli. Przeczytałem na portalu, że żyją. Całe szczęście. Nadmierna prędkość najczęstszą przyczyną wypadków, no i brawura.
report comment
z tego co wiem to się ścigali
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.