"Festiwal strzelecki" w wykonaniu Sokoła Krzywa

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 kwiecień 2016, 21:54 Wszystkich komentarzy: 0

W miniony weekend zespół Sokoła Krzywa udał się do Olszanicy na mecz z Olimpią. W niedzielne popołudnie trener Łukasz Kurczak mógł skorzystać z optymalnie najmocniejszej kadry swojego zespołu.

Wynik spotkania w 5. minucie otworzył G. Marusiński, a po pierwszej połowie Sokół prowadził już 5:0. W Olszanicy zawodnicy z Krzywej urządzili sobie istny festiwal strzelecki. W regulaminowym czasie gry goście strzelili 12 bramek, natomiast Olimpia odpowiedziała honorowym trafieniem w 70. minucie oraz samobójczym golem w 74. Końcowy wynik spotkania to:

Olimpia Olszanica 1 – 13 Sokół Krzywa

Sokół Krzywa wystąpił w następującym składzie: Kożuchowski, Fila, Ginowicz, Staszak, Hawrylów, Mydłowski, Marciniak, Porczak, Szajer, Wojtczak, Marusiński. Po przerwie na boisku pojawili się: Górski, Olech, Wolski.

Bramki strzelili: Wojtczak x4, Staszak x3, Mydłowski x 2, Marusiński, Hawrylów, Porczak.