Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Repertuar chojnowskiego Kina Kultura

Autor Kasia_
Data utworzenia: 15 kwiecień 2016, 15:23 Wszystkich komentarzy: 0


Repertuar chojnowskiego Kina Kultura
Rozpoczynający się dziś weekend to świetna okazja, aby znaleźć czas na nadrobienie kinowych zaległości. Chojnowskie Kino Kultura przygotowało na najbliższe dni bardzo ciekawą ofertę. Poniżej znajdziecie bieżący repertuar oraz krótką rekomendację poszczególnych produkcji.

Dziś na godziny 17.00 i 19.30 zaplanowane są seanse „Mostu szpiegów”. Jest to thriller szpiegowski. Steven Spielberg zaprosił do współpracy przy tej produkcji takie gwiazdy, jak m. in. Tom Hanks, Amy Ryan czy Alan Alda. Akcja toczy się na przełomie lat 50. I 60. XX wieku. Fabuła filmu opiera się na historii amerykańskiego prawnika, który bierze udział w akcji uwolnienia przetrzymywanego w Berlinie pilota wojskowego. Film przedstawia tajniki pracy CIA i od pierwszej do ostatniej minuty trzyma w napięciu.

Sobotnie popołudnie w chojnowskim kinie jak zawsze zarezerwowane jest dla najmłodszych widzów. Na godzinę 15.00 zaplanowany jest seans „Wielkiej szóstki”. Jest to typowy film familijny – świetna animowana propozycja na rodzinne wyjście do kina. Nie zabraknie motywów walki dobra ze złem, misji ratowania lokalnego świata i, co oczywiste, tryumfu szlachetnych wartości.

Z kolei w sobotę o godz. 18.00 do chojnowskiego kina powinni wybrać się fani westernu. Wyemitowana zostanie "Nienawistna ósemka". Jest to klasyk w nowoczesnym wydaniu. Nad scenariuszem i reżyserią czuwał znany chyba wszystkim Quentin Tarantino. W rolach głównych zobaczymy Samuela L. Jacksona, Kurta Russella, Jennifer Jason Leigh i Tima Rotha. Historia trzyma w napięciu, pojawiają się prawie wszystkie wątki z klasycznego westernu, tyle że w uwspółcześnionej wersji. Ósemka bohaterów podąża podczas śnieżnej zamieci na Red Rock. Czy wszystkim uda dotrzeć się na miejsce? Tego dowiecie się dopiero podczas seansu.

To wszystko, co w ten weekend proponuje naszym mieszkańcom Kino Kultura. Kolejne rekomendacje oraz aktualny repertuar zaprezentujemy na łamach portalu już za tydzień.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform