Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 29 kwiecień 2016, 09:17 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, jaki repertuar na rozpoczynający się dziś weekend przygotowało chojnowskie Kino Kultura? Poniżej znajdziecie rozpiskę seansów wraz z krótkim opisem fabuły.

WSZYSTKO ZOSTANIE W RODZINIE

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Pierwszy weekendowy seans rozpocznie się już dziś o godz. 18.00. Na dużym ekranie będziemy mogli obejrzeć tegoroczną produkcję komediową – „Wszystko zostanie w rodzinie”. Film wprowadza już w klimat gorącego lata i szalonych wakacji. Grupa przyjaciół wybiera się na wspólne wczasy do Brazylii. Nie tracą jednak czasu na leżenie na plaży. Wykorzystują wolny czas na uprawianie sportów ekstremalnych, suto zakrapiane imprezy i tańczenie samby do białego rana. Jeden z bohaterów, w towarzystwie swoich nieobliczalnych znajomych, próbuje przekonać do siebie przyszłego teścia, aby móc w romantycznych okolicznościach oświadczyć się swojej dziewczynie. Jednak mając u boku tak zwariowanych przyjaciół, nie będzie to dla niego łatwym zadaniem.

DZWONECZEK I BESTIA Z NIBYLANDII

sobota, godz. 15.00

Sobotnie popołudnie tradycyjnie zarezerwowane jest w chojnowskim kinie na film dla młodszych widzów. W sobotę o godz. 15.00 rozpocznie się seans animowanej bajki o tematyce przygodowej. To świetna propozycja na rodzinny wypad do kina, bowiem ta produkcja to typowy przykład kina familijnego. Dla dzieci to doskonała lekcja o wartości przyjaźni. Film uczy także, że najlepsze decyzje w życiu podejmuje się słuchając serca. I, jak na prawdziwą bajkę przystało, pokazuje, że prędzej czy później w każdej sytuacji zawsze zwycięża dobro.

To wszystko, co w ten weekend będziemy mogli zobaczyć w Kinie Kultura. Kolejne rekomendacje filmowe pojawią się na naszym portalu już za tydzień!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.