Logowanie Rejestracja

Sokół Krzywa bez kompletu punktów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 02 maj 2016, 12:29 Wszystkich komentarzy: 0

W sobotnie popołudnie, o godz. 14.00 na murawie w Krzywej spotkały się zespoły tamtejszego Sokoła i Wilków Różana. Mecz przebiegał dość spokojnie, z zauważalną lekką przewagą gości.

Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Trener zespołu z Krzywej zarządził jedną zmianę w składzie. Na boisku Andrzeja Filę zastąpił Jakub Zawada, nie na długo zagościł on jednak na murawie.

Druga połowa meczu pod względem panowania nad piłką, zaangażowania obu drużyn oraz sposobu prowadzenia gry niewiele różniła się od pierwszych 45 minut. W 60’ trener Sokoła Krzywa zarządził kolejną zmianę w swojej drużynie. Jakuba Zawadę zmienił Damian Sopkowicz.

Pierwsza i ostatnia bramka padła w tym spotkaniu w 75’. Niestety piłka trafiła do siatki zawodników z Krzywej. Wynik 1:0 dla Wilków Różana utrzymał się już do końca meczu. W zdobyciu przewagi bądź przynajmniej wyrównania wyniku nie pomogły kolejne zmiany w kadrze Sokoła. W 75’ Krystiana Staszaka zastąpił Łukasz Pleśniak, a w 80’ za Andrzeja Ginowicza na murawę wszedł Tomasz Górak.

Sokół Krzywa 0:1 Wilki Różana

Skład podstawowy: Kożuchowski, Fila (27’), Ginowicz (80’), Marusiński, Mydłowski, Porczak, Salachna, Staszak (75’), Szajer, Wencel, Wojtczak.

Trener Łukasz Kurczak miał tego dnia do dyspozycji dość duży skład rezerwowy. Górak (80’), Górski, Pleśniak (75’), Sopkowicz (60’), Zawada (27’), Ziembowicz.