Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowianka przegrywa w Złotoryi

Autor Kasia_
Data utworzenia: 02 maj 2016, 17:08 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianka przegrywa w Złotoryi

W sobotę drużyna Chojnowianki Chojnów udała się na mecz z Górnikiem Złotoryja. Jak pokazał nam czas, rywalizacja obu zespołów wpisała się na dobre w historii regionalnej piłki. Starciu drużyn zawsze towarzyszyło sporo emocji i nerwów, nie tylko na murawie, ale i wśród dopingujących kibiców.

W sezonie 2015/2016 zespoły rozegrały w rundzie jesiennej spotkanie, w którym padł remis, a wynik ustalił w końcówce spotkania zawodnik ze Złotoryi. Zarówno Chojnowianka, jak i Górnik nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Górnik, po bardzo słabym początku sezonu, spadł w ligowej tabeli, zajmując miejsce w „ogonie”. A rozgrywki ligowe pokazały, że polepszenie swojej sytuacji w tabeli będzie trudnym wyzwaniem, lecz to nad zespołem z Chojnowa wisi widmo spadku. Pomóc w utrzymaniu się drużynie R. Gadowskiego może tylko reorganizacja rozgrywek III ligi.

Choć zespół prezentuje się lepiej w rundzie wiosennej, to zdobycz punktowa nie pozwala im na zbliżenie się do bezpiecznej lokaty. W pojedynku z Górnikiem to gospodarze byli faworytem spotkania i swoją przewagę wykorzystali na boisku, odprawiając z kwitkiem Chojnowiankę. W tym meczu bramki strzelali zawodnicy M. Zielenia, a końcowy wynik spotkania to 3:0.

Górnik Złotoryja 3:0 Chojnowianka Chojnów


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.