Kolejna wygrana Czarnych Rokitki

Autor Kasia_
Data utworzenia: 28 maj 2016, 09:13 Wszystkich komentarzy: 0

Za nami mecz w Przemkowie, gdzie w ramach 27. kolejki legnickiej okręgówki udał się zespół Czarny Rokitki.Drużyna Zametu Przemków, po dobrej rundzie jesiennej, kiedy to była wymieniana w roli kandydata do awansu, na wiosnę już nie przypomina zespołu, który straszył w lidze. Po przegranych meczach w Chojnowie i Księginicach oraz remisie w Kochlicach i Złotoryji szanse na awans znacznie się oddaliły. Przełamaniem miał być mecz z Rokitkami… miał.
Czarni natomiast zdecydowanie lepiej prezentują się podczas rundy wiosennej, kiedy to urwali punkty dla zespołów z góry tabeli, a w meczach z zespołami ze środka tabeli zdecydowanie punktowali, co pozwoliło im piąć w górę.
Mecz pomiędzy gospodarzami, a podopiecznymi Z. Grzybowskiego ułożył się wyśmienicie dla Czarnych, którzy jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Wynik otworzył przed przerwą M. Gromala, co pozwoliło gościom zakończyć pierwszą część spotkania wynikiem 0:1.

W drugiej części meczu Czarni podwyższyli zdobycz bramkową, w 50 minucie bramkę na 2:0 strzelił A. Ziembowski.

W 70 minucie, miała miejsce kontrowersyjna sytuacja, kiedy to sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki przez Sierpinę. Zamiast bramki była… czerwona, kartka która miała ostudzić zapał zawodnika z Rokitek. Na nic się zdała decyzja sędziego, Zamet nie potrafił odnaleźć się na boisku, gdzie karty rozdawali zawodnicy Czarnych.
Kropkę nad "i" postawił M. Gromala, podwyższając wynik na 3:0 oraz strzelając swoją drugą bramkę w meczu.

Zamet Przemków 0:3 Czarni Rokitki

Bramki: M.Gromala, A. Ziembowski, M. Gromala

Skład: D. Migała, D. Pachura, P. Pater, P.Światłoń, K. Białek, A. Szydełko, J. Wrotny, A. Ziembowski, Sz. Gut, M. Gromala