• English

Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Autor Kasia_
Data utworzenia: 29 maj 2016, 21:29 Wszystkich komentarzy: 1

Weekendowe mecze w piłkarskich niższych ligach dobiegły końca. Drużyny reprezentujące ziemię chojnowską spisały się następująco.

W klasie okręgowej Chojnowianka Chojnów rozprawiła się z Prochowiczanką na wyjeździe. Natomiast Czarni Rokitki podtrzymują dobrą passę, tym razem pokonali zespół Górnika Złotoryja.

W A klasie Sokół Krzywa udał się do Wilkowa, skąd przywiózł komplet punktów. Zaś Burza Gołaczów uległa zespołowi z Zagrodna.

Komentarze

Chojnowianka przerywała 1 połowę 0:1 po błędzie obrońców a nie dlatego że Prochowice lepiej grali . Po przerwie Wyrównał Rudnicki , następnie dołożył bramkę Serkies i do 90 minuty prowadziła Chojnowianka. W 90 sędziowie uznali bramkę której nie było bo wybił obrońca Chojnowianki piłkę sprzed linii. W 95 minucie Chonowianke uratował Krasoń strzelając na 3:2.Chojnowianie byli lepsi od Prochowic motorycznie i przeważali umiejętnościami . Gratulacje dla Piłkarzy. Oby żaden nie odszedł po spadku bo chłopaki zaczynają dobrze grać razem co pokazują 2 ostatnie mecze.