Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowianka przywiozła z Prochowic komplet punktów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 30 maj 2016, 17:31 Wszystkich komentarzy: 5


Chojnowianka przywiozła z Prochowic komplet punktów

Za nami 28. kolejka legnickiej klasy okręgowej. Zakończyła się ona sukcesem drużyny Chojnowianka Chojnów, która na wyjeździe pokonała Prochowiczankę Prochowice. Nasi zawodnicy kolejny raz udowodnili, że w tej rundzie dają z siebie wszystko, a ich umiejętności i wola walki stoją na wysokim poziomie.

Zwycięstwo Chojnowianki to wielka niespodzianka dla kibiców, bowiem rywal był wymagający. Aktualnie plasuje się on na 5. pozycji w ligowej tabeli, z dorobkiem 45 pkt. Chojnowianka zajmuje ostatnie miejsce, zdobyła dotychczas 15 pkt. Mimo to, chojnowscy piłkarze nie odpuszczają i wkładają w grę całe serce.

W ostatnim meczu po raz kolejny trener miał do dyspozycji liczną kadrę. Ten fakt w dużym stopniu przyczynił się do odniesionego sukcesu.

Przebieg pierwszej połowy meczu nie wróżył tak pomyślnego zakończenia spotkania. Na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

W drugiej części rozpoczęła się walka o każdy centymetr boiska i panowanie przy piłce. W 46’ trener zarządził pierwsze zmiany kadrowe. Na murawie Jóźwiaka zastąpił Serkies. W 55’ wynik spotkania wyrównał Sławomir Rudnicki. W 60’ do gry, na miejsce Iwaniaka, włączył się Wołoszyn. W 70’, po celnym strzale oddanym przez Chrystiana Serkiesa, Chojnowianka wyszła na prowadzenie. W 78’ wynik ponownie się wyrównał.

W końcówce meczu, w 87’ nastąpiła kolejna zmiana w składzie – za Rudnickiego wszedł Karbowniczek, a w 90’ na miejsce Jędraszczyka do gry włączył się Myśliwiec.

W doliczonym czasie gry bramkę gospodarzy skutecznie zaatakował Robert Krasoń, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończył Krzysztof Kowalczyk.

Prochowiczanka Prochowice 2:3 Chojnowianka Chojnów

Skład podstawowy: Kasprzyszak, Bencal, Iwaniak (60’), Jędraszczyk (90’), Jędrusiak, Jóźwiak (46’), Kowalczyk, Krasoń, Kuczyński, Rudnicki (87’).

Skład rezerwowy: Bielecki, Karbowniczek (87’), Myśliwiec (90’), Serkies (46’), Sokołowski, Wołoszyn (60’).


Komentarze

Brawo dla wszystkich zawodników ! Pokazują że Chojnowianka mimo ostatniego miejsca potrafią urwać pkt tym najlepszym drużyną z czołówki tabeli !
zgłoś komentarz
Dlaczego Pani Redaktor pisze że niespodzianka, jeśli by Pani choć trochę się interesowała tą drużyną to pewnie wiedziała by Pani, że zawodnicy nie uciekli z Naszego klubu i bardzo solidnie przepracowali okres zimowy i teraz są tego efekty. Brawo Panie Trenerze, mam nadzieję że władze klubu docenią Pana pracę, a wszyscy zawodnicy nawet po ewentualnym spadku pozostaną w Klubie to wówczas awans mamy pewny
zgłoś komentarz
Trenera Ryszarda zwolnią.Janek Serkies dawno temu dogadał się z trenerem Szymczykiem-byłym trenerem Miedzi,kolegą Serka-synka.
zgłoś komentarz
Bardzo dobry mecz Serkiesa, Bencala i Jędraszczyka. Brawo chłopaki
zgłoś komentarz
Gratulacje dla chłopaków ,"pograli" bardzo dobrze i wygrali.Dzięki Ryszard za pomoc,bo nikt tego trudnego zadania by się nie podjął,by wziąć zespół rozbity jako trener.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.