Query error chojnow.pl - Burza Gołaczów traci kolejne punkty

Burza Gołaczów traci kolejne punkty

Autor Kasia_
Data utworzenia: 30 maj 2016, 18:31 Wszystkich komentarzy: 0

Zakończyła się 28. kolejka legnickiej A klasy. Niestety, zespołowi Burzy Gołaczów nie udało się podtrzymać dobrej passy z początku długiego weekendu. W czwartek Burza pokonała Olimpię Olszanicę 10:0. W niedzielę karta się odwróciła.

Gołaczowianie gościli u siebie drużynę Orła Zagrodno. Niestety, całkowicie ulegli gościom i przegrali 9:0.

W pierwszej połowie spotkania trener zdecydował się na jedną zmianę kadrową. Na boisko zamiast Dregera wszedł Drygajło. Wynik po pierwszej części meczu wynosił 3:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie padło kolejne 6 goli. Niestety za każdym razem piłka trafiała do bramki gospodarzy.

W 47’ Dregera zastąpił trener drużyny – Miłosz Kołodziej, jednak roszady w składzie nie zaowocowały zmianą wyniku.

Główną przyczyną niepowodzeń Burzy w ostatnim sezonie jest okrojony skład zawodników, którzy pojawiają się na meczach.

Trzeba przyznać, że tym razem Burza miała trudnego rywala. Orzeł plasuje się aktualnie na 5 miejscu w ligowej tabeli, z dorobkiem 51 pkt. Burza Gołaczów zajmuje przedostatnie, 15 miejsce, a na swoim koncie zgromadziła 15 pkt.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończył Kamil Siejka.

Burza Gołaczów 0:9 Orzeł Zagrodno

Skład podstawowy: Drygajło, Fejdasz, Kądziołka, Pabian, Romanek, Rozbicki, Sambor, Siejka, Stanek, Szpanek, Wądzyński.

Skład rezerwowy: Dreger, Kołodziej