Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sokół Krzywa po trudnym meczu w Wilkowie

Autor Kasia_
Data utworzenia: 30 maj 2016, 20:14 Wszystkich komentarzy: 0


Sokół Krzywa po trudnym meczu w Wilkowie

W niedzielne popołudnie zespół Sokoła Krzywa udał się na mecz do Wilkowa, aby zmierzyć się z tamtejszą Wilkowianką. Spotkanie okazało się bardzo wymagające dla naszych zawodników, lecz udało im się wrócić z kompletem punktów.

Pomimo tego, że Sokół w ligowej tabeli ma 11-punktową przewagę nad Wilkowianką i stoi 4 oczka wyżej, to spotkanie okazało się wyjątkowo trudne z powodu licznych kontuzji, jakie odnieśli podopieczni Łukasza Kurczaka.

Pierwsza połowa spotkania należała zdecydowanie do Sokoła. Zawodnicy z Krzywej prowadzili grę, częściej byli przy piłce i nie dopuszczali do głosu gospodarzy. Wynik spotkania został otworzony na korzyść gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pod koniec pierwszej części meczu zaczęły się problemy kadrowe po stronie Sokoła – nastąpiła pierwsza wymuszona kontuzją zmiana.

Już na początku drugiej połowy boisko z powodu kontuzji opuściło dwóch kolejnych zawodników. Gra nie trwała długo, a 4 piłkarz zgłosił trenerowi kontuzję. Pozostał jednak na boisku do końca meczu. W drugiej odsłonie spotkania gospodarze wykorzystali osłabienie Sokoła i wyrównali wynik meczu. Wilków wyraźnie wyszedł na prowadzenie. Zawodnicy z Krzywej, w mocno okrojonym składzie, nie dawali jednak za wygraną i bronili dojścia do własnej bramki.

Gra Sokoła Krzywa skupiła się głównie na kontratakach. Po jednym szybkim wyjściu w pole piłkarze wywalczyli aut, po którym padła bramka zapewniająca zwycięstwo. W zespole Sokoła pojawiła się kolejna kontuzja, jednak nie wpłynęło to już na końcowy wynik.

- Graliśmy praktycznie w 9 + 2 kontuzjowanych, ale mimo to udało się obronić korzystny wynik. Miejmy nadzieję, że chłopaki dojdą do siebie do następnego meczu – powiedział trener Łukasz Kurczak.

Zwycięstwo pomimo tylu przeciwności jest doskonałym potwierdzeniem mocnego zaangażowania oraz wysokich umiejętności zawodników z Krzywej. Trzymamy kciuki za ich kolejne sukcesy.

Wilkowianka Wilków 1:2 Sokół Krzywa


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.