Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Poznaj wszystkie zakwalifikowane wnioski w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego

Autor admin
Data utworzenia: 31 maj 2016, 14:21 Wszystkich komentarzy: 0


Poznaj wszystkie zakwalifikowane wnioski w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego

Znamy wszystkie zakwalifikowane do głosowania wnioski w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród nich m.in. nowe altany, oświetlenie uliczne, modernizacje boisk i placów zabaw a także wydarzenia kulturalne, takie jak Święto Osetnicy czy wycieczka do Krakowa i Wieliczki. O tym jakie wnioski zostaną wybrane dowiemy się po głosowaniu, które odbędzie się 5 czerwca.

Wyboru wniosków dopuszczonych do głosowania dokonał zespół. ds. budżetu obywatelskiego. W jego skład weszli: Anna Kozak - Kierownik Referatu Promocji i Kultury, Marta Kucfir - Inspektor ds. inwestycji i funduszy pomocowych, Jolanta Ostrowska - Specjalista ds. obsługi Rady Gminy i wyborów, Michał Siudak - Podinspektor ds. inwestycji i remontów oraz Grzegorz Strykowiec - Inspektor ds. planowania przestrzennego.

Złożono 43 wnioski na kwotę łączną 473 928,46 złotych. Komisja, której celem było merytoryczne sprawdzenie zgłoszeń wniosła uwagi do 17 wniosków - ich autorzy zostali wezwani do złożenia uzupełnień i wyjaśnień. Ostatecznie zakwalifikowano 43 wnioski na łączną kwotę 473.339,85 złotych.

Poniżej przedstawiamy wszystkie zakwalifikowane propozycje.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.