Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Gimnazjum nr 2 pożegnało absolwentów - absolwenci pożegnali swoją szkołę

Autor admin
Data utworzenia: 23 czerwiec 2016, 13:36 Wszystkich komentarzy: 0


Gimnazjum nr 2 pożegnało absolwentów - absolwenci pożegnali swoją szkołę

22 czerwca w sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów z Gimnazjum nr 2.

W ciągu minionego roku szkolnego w Gimnazjum nr 2 działo się naprawdę sporo - wydarzenia te wszystkim zgromadzonym na uroczystości przypomniał dyrektor Andrzej Urban. W części oficjalnej odbyło się również wręczenie nagród dla najlepszych uczniów, sportowców, osób wspierających szkołę. Dyrektor Gimnazjum przekazał również statuetkę dla przyjaciela Gimnazjum nr 2, którym za okazaną pomoc został dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Mariusz Kowalczyk.

Swoją obecnością zakończenie roku szkolnego zaszczycił burmistrz Jan Serkies, który, jak przystało na człowieka związanego ze sportem, wręczył nagrody dla najlepszych sportowców Gimnazjum nr 2. Koniec roku to czas zarówno radości z rozpoczynających się wakacji, jak i smutku i wzruszeń wynikających z faktu że to już koniec. Zakończenie roku to chwila wzruszeń również dla grona pedagogicznego - wychowawcy poszczególnych klas otrzymali od swoich uczniów kwiaty - drobny upominek za wspólnie przebyte chwile.

Drugą część uroczystości stanowiły występy artystyczne uczniów. Zgromadzeni w Domu Kultury mieli okazję usłyszeć talenty wokalne i recytatorskie uczennic, a także taneczne - na scenie zaprezentował się bowiem szkolny zespół Brooklyn.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.