Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pożegnanie w Gimnazjum nr 1 - za nami gala absolwentów (video)

Autor admin
Data utworzenia: 23 czerwiec 2016, 23:04 Wszystkich komentarzy: 0


Pożegnanie w Gimnazjum nr 1 - za nami gala absolwentów (video)

Od tradycyjnego poloneza, czwartkową galę absolwentów rozpoczęli uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury.

Tegoroczną galę absolwentów poprowadzili wyjątkowo nie uczniowie a nauczyciele. W rolę prowadzących wcielili się Izabela Giersok oraz Maciej Zderski. Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli samorządów, które reprezentowali burmistrz Jana Serkies oraz wójt Andrzej Pyrz. Część oficjalna otwarta została przez dyrektor Gimnazjum nr 1 - Elżbietę Fałat.

W części tej nastąpiło nagrodzenie uczniów z najlepszymi wynikami w tym roku szkolnym. Przedstawiciele szkoły podziękowali także rodzicom i innym osobom, angażującym się przez cały rok w życie szkoły.

W części artystycznej zaprezentowały się szkolne zespoły - zarówno muzyczne jak i taneczne; na scenie Domu Kultury nie zabrakło również szkolnej grupy kabaretowej. W ramach tej części wręczono również nagrody w szkolnym plebiscycie, nagrodzono najlepszych sportowców, czytelników czy też uczniów zaangażowanych w wolontariat.

Jak każde pożegnanie, tak i to obfitowało w wiele wzruszeń i podniosłych chwil. Chwile te ujęliśmy na zdjęciach, które prezentujemy poniżej.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.