Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

5. urodziny portalu już za nami!

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 czerwiec 2016, 14:37 Wszystkich komentarzy: 0


5. urodziny portalu już za nami!

Dziś zakończyliśmy naszą urodzinową zabawę. W ostatnich dniach rozdaliśmy Wam bony na łączną wartość ponad 1000 zł! Dziś gościliśmy na Rynku, częstując Was tortem, rozdając gadżety i losując cenne nagrody.

Dziękujemy za to, że byliście z nami i tak licznie i chętnie braliście udział w organizowanych przez nas konkursach! Dziękujemy również wszystkim tym, którzy odwiedzili dziś nasze stoisko i spróbowali urodzinowego torta oraz wzięli udział w loterii.

Dziś częstowaliśmy pysznym tortem ufundowanym przez Piekarnię Kupczyk. Rozdawaliśmy długopisy i balony z logiem portalu.

W ramach urodzinowej loterii wygraliście dziś zestawy gadżetów, torby termiczne, pendrivy oraz bilety do kina. Główną nagrodą był bon o wartości 50 zł do Pizzerii Picolo Mondo.

Z okazji naszych 5. urodzin w ciągu ostatnich dni rozdaliśmy także bony o łącznej wartości ponad 1000 zł. Serdecznie dziękujemy przedsiębiorcom, którzy zafundowali nagrody, byli to: Restauracja Kuźnia, Kashmir Stylizacja Paznokci, Mrówka, Wyspa Skarbów, Borówka, Bistro u Sabcia, Cocodecu, Garderoba, Hardcore Fitness, Piekarnia Kupczyk, Pizzeria Picolo Mondo.

Dziękujemy za wspólną zabawę!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.