Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 30 czerwiec 2016, 21:40 Wszystkich komentarzy: 1


Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, jaką ofertę przygotowało na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura? Z repertuaru z pewnością zadowoleni będą miłośnicy filmów akcji i z pogranicza fantasy. Coś dla siebie znajdą także najmłodsi widzowie oraz wielbiciele filmów animowanych.

X-MEN: APOCALYPSE

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Film przygodowy z pogranicza akcji i fantasy, w reżyserii Brayana Singera. W obsadzie zobaczymy gwiazdy światowego kina, m.in. Jennifer Lawrence, Rose Byrne czy Michaela Fassbendera. Jest to druga odsłona dobrze znanej produkcji. Po sukcesie „Przeszłości, która nadejdzie”, przyszedł czas na „Apocalypse”. Tytułowy Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant, który w tej części zyskuje nieśmiertelność. Wspólnie z Magento przystępuje do zaprowadzenia nowego porządku na świecie. Na ratunek światu przychodzą Raven, Profesor X i grupa młodych X-Menów.

ANGRY BIRDS

sobota, godz. 15.00

Animowany film komediowy. Tytułowe ptaki to dobrze wszystkim znani bohaterowie popularnej gry komputerowej. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Olga Bończyk, Janusz Zadura, Piotr Bąk, Paweł Szczęsny i Wojciech Durayasz.

Zabawna historia opowiadająca o życiu kolorowych ptaków-nielotów na egzotycznej wyspie szczęśliwości. Jak w każdej społeczności, wśród angry birdsów również pojawiają się outsiderzy.


Komentarze

Repertuar ok, coś się pozytywnego się dzieje, oby tak dalej..... jednak za każdym razem idąc z rodzinką do kina, zastanawiamy się co poeta chciał powiedzieć jednej strony dając nam bardzo fajne, wygodne fotele, a z drugiej strony ustawiając je pod takim łagodnym kątem, że podczas seansu trzeba wyciągać głowę jak żuraw, aby nie oglądać głowy osoby siedzącej przed :) Ktoś pewnie zauważył, iż jest to mówiąc delikatnie skopane i mamy kolejne rozwiązanie....poduszki pod tyłek ???, ale to jest i tak kolejne nieporozumienie, bo z kolei my osobie siedzącej za nami zasłaniamy ekran i jest to takie błędne koło.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.