Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Minimaraton Iluzji w kinach Helios

Autor Helios Legnica
Data utworzenia: 07 lipiec 2016, 18:24 Wszystkich komentarzy: 0


Minimaraton Iluzji w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios prezentuje swoim Widzom kolejną odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe: „Minimaraton Iluzji” z premierowym pokazem najnowszego filmu - „Iluzja 2”! Te emocje na najwyższym poziomie z całą pewnością nie pozwolą zasnąć żadnemu fanowi kina!

Już 8 lipca we wszystkich kinach sieci Helios
w Polsce odbędzie się magiczny minimaraton.
W pierwszej kolejności zaprezentowana zostanie rewelacyjna „ILUZJA”! Opowiada ona historię powołanej przez tajną organizację OKO grupy najbardziej utalentowanych iluzjonistów, która zachwyca swoimi umiejętnościami, okradając jednocześnie banki i przelewając skradzione pieniądze na konta widzów...

Po krótkiej przerwie odbędą się premierowe seanse filmu „ILUZJA 2”. Czterej Jeźdźcy powrócą
z nowymi jeszcze bardziej spektakularnymi pokazami swoich niezwykłych umiejętności, ale tym razem czekają ich spore kłopoty … Wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie, z doskonałym humorem i emocjami, które nie pozwolą nikomu zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu!

MINIMARATON ILUZJI

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują – Minimaraton Iluzji z premierowym pokazem filmu „Iluzja 2”!

Już 8 lipca w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce Minimaraton Iluzji. Na początek rewelacyjna „ILUZJA”, w której powołana przez tajną organizację OKO grupa najbardziej utalentowanych iluzjonistów zachwyca swoimi umiejętnościami, okradając jednocześnie banki i przelewając skradzione pieniądze na konta widzów. Po krótkiej przerwie, premierowo „ILUZJA 2”. Czterej Jeźdźcy powrócą z nowymi jeszcze bardziej spektakularnymi pokazami swoich niezwykłych umiejętności, ale tym razem czekają ich spore kłopoty … Wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie, z doskonałym humorem i emocjami, które nie pozwolą Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jeśli jesteście na to gotowi - zapraszamy!

Start: 08.07.2016. godz. 22.30 do 9.07.2016 godz. 2:30

Zagramy:
- ILUZJA

- ILUZJA 2 (PREMIERA!)

Opisy filmów:

ILUZJA (napisy)

Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu.

ILUZJA 2 (napisy)

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: SEANSE SPECJALNE

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Patroni: RMF MAXXX; DLASTUDENTA.PL; DEMOTYWTORY

Szczegółowe informacje dotyczącego najbliższego NMF zostały opublikowane pod adresem: www.helios.pl/nmf_iluzji. Bilety są już dostępne w sprzedaży, serdecznie zapraszamy na seanse!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 37 kinami, posiadającymi łącznie 206 ekranów i ponad 42 tys. foteli.Sieć kin Helios jest w 100% scyfryzowana. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Helios S.A. jestczęścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”, „Metrocafe.pl”
i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXVedycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2015/16 w kategorii KINA.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.