Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Bardzo kulturalna pierwsza połowa 2012 r. w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 12 January 2012, 11:43 All comments: 0


Bardzo kulturalna pierwsza połowa 2012 r. w Chojnowie
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie co rusz dostarcza mieszkańcom miasta i okolic mnóstwa atrakcji. Poniżej prezentujemy te „najświeższe”.


MARZEC

23 marca 2012 r. MOKSiR opanują salwy śmiechu. Powodem będzie VI Przegląd Kabaretów Szkolnych „PeKaeSy”. O godzinie 10:00 na scenie pojawią się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z własnymi pomysłami na rozbawienie publiczności. A najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 marca 2012 r. Szczegółowy regulamin Przeglądu dostępny jest TUTAJ.


KWIECIEŃ

Kolejna propozycja datowana jest na kwiecień br. Odbędzie się wówczas X edycja cieszącego się sporym zainteresowaniem konkursu piosenki organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie – ROZŚPIEWANE NUTKI.

21 kwietnia 2012 r. o godzinie 10:00 na chojnowskiej scenie zaprezentują się soliści podzieleni według kategorii wiekowych: ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwóch uczestników z danej kategorii. Zaprezentowane utwory nie mogą przekraczać czasu 10 minut i powinny być zaśpiewane w języku polskim. Pełny regulamin imprezy wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie internetowej MOKSiR.

Zgłoszenia do organizatora należy przesyłać do dnia 6 kwietnia 2012 r.
Zachęcamy wszystkich zdolnych solistów z miasta i gminy Chojnów – sądząc po ostatnich edycjach konkursu wspaniała atmosfera gwarantowana!


MAJ

Po zabawnym marcu i śpiewającym kwietniu przyjdzie pora na pełen baśni i legend maj. 9 dnia piątego miesiąca 2012 r. o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji gościć będą szkoły podstawowe i gimnazjalne prezentując swoje spektakle na VII Przeglądzie Teatralnym Baśni i Legend Dolnego Śląska - SILEBIA 2012.

Chętnych prosi się o wysyłanie zgłoszeń do 20 kwietnia 2012 r. A udział wziąć warto nie tylko ze względu na nagrody ufundowane przez sponsorów, ale również szczególną atmosferę towarzyszącą wydarzeniu. Regulamin tradycyjnie dostępny na stronie internetowej MOKSiR.


Pierwsza połowa 2012 roku będzie - jak widać powyżej - bardzo kulturalna. Luty – eliminacje miejskie do „Pegazika”, o którym pisaliśmy TUTAJ, marzec nas rozśmieszy, w kwietniu posłuchamy piosenek, a maj przyniesie występy teatralne pełne Baśni i Legend. Oj będzie się działo!

źródło: MOKSiR Chojnów


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform