Sokół wywalczył komplet punktów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 23 sierpień 2016, 09:22 Wszystkich komentarzy: 0

Na spotkanie rozpoczynające sezon w legnickiej A klasie Sokół Krzywa udał się do Zagrodna na mecz z miejscowym Orłem. Spotkania pomiędzy zespołami zawsze należały do ciekawych, więc kibice tłumnie przybyli do Zagrodna byli pewni bramek.

Wynik w 2 minucie otworzył M. Mydłowski, wyprowadzając przyjezdnych na prowadzenie. Gospodarze nie zdążyli otrząsnąć się po stracie bramki, a ich bramkarz znów sięgał po piłkę do siatki, gdy prowadzenie podwyższył K. Staszak.

Po kwadransie gry gola kontaktowego strzelili miejscowi, tym samym kibice mogli być pewni, że czeka ich ciekawy mecz. W 18’ przypomniał o sobie strzelec pierwszej bramki, który ponownie wpakował piłkę do siatki. Po pierwszej odsłonie wynik meczu wynosił 3:1 dla podopiecznych Ł. Kurczaka.

Początek drugiej części spotkania również zaczął się zdobyciem bramki, jednak w tym przypadku to gospodarze oddali celny strzał. Zapowiadała się walka do ostatniej minuty, a zmęczonych zawodników Sokoła zamienili D. Sopkowicz oraz Ł. Pleśniak, dając zastrzyk świeżych sił swojej drużynie.

Wynik podwyższył K. Salachna, lecz zaledwie minutę po wznowieniu gospodarze również odpowiedzieli trafieniem. Rezultat bramkowy w nerwowej końcówce meczu nie uległ zmianie i drużyna Sokoła Krzywa przywiozła trzy punkty z Zagrodna.

Orzeł Zagrodno 3:4 Sokół Krzywa

Skład: B. Kożuchowski, G. Marusiński, M. Mydłowski, P. Porczak, K. Salachna, K. Staszak, G. Szajer, Z. Wencel, M. Wojtczak, P. Zdanowski, A. Ziembowicz.

Na boisku pojawili się również A. Bodnar, A. Ginowicz, Ł. Pleśniak, D. Sopkowicz.