Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowianka vs Rodło

Autor Kasia_
Data utworzenia: 29 sierpień 2016, 13:17 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianka vs Rodło

W sobotnie popołudnie chojnowski zespół udał się na mecz do Granowic. Rodło po zwycięstwie w Prusicach znajduje się w górnej części tabeli. Chojnowianka nawet po przegranej z Kuźnią prezentuje się przyzwoicie. Problemy kadrowe odeszły od zespołu z Chojnowa, pozostała tylko ciężka praca trenera i zawodników.

Wynik spotkania otworzyli po kwadransie gry gospodarze. Choć to oni występowali w roli faworyta, to zgarnąć pełną pulę punktów było im ciężko – pomimo prowadzenia 1:0 po pierwszej połowie spotkania.

Na początku drugiej odsłony meczu M. Grządkowski strzelił wyrównującą bramkę, z chwilę przed tym sędzia wyrzucił z boisku K. Turczyńskiego – zawodnik został ukarany drugą żółtą kartką.

Pomimo gry w dziesiątkę, Chojnowianka nie prezentowała się gorzej od gości. A nowo wprowadzeni zawodnicy dodali nowych sił swoim kolegom z drużyny. W ostatnim kwadransie gry było nerwowo, gospodarze w 78 i 80 minucie podwyższyli wynik na 3:1. Natomiast w 85 minucie, po bramce Michała Grządkowskiego, było już 3:2.

W ostatnim kwadransie trud meczu dawał się we znaki obu drużynom, jednak ostatnie słowo należało do Rodła, którzy grając w przewadze jednego zawodnika potwierdzili swoją dobrą predyspozycję tego dnia, strzelając w doliczonym czasie gry bramkę na 4:2.

Rodło Granowice 4:2 Chojnowianka Chojnów

Michał Grządkowski x2

Skład: G. Szynal, M.Grządkowski, S. Iwaniak, P. Jędrusiak, P. Kosiński, K. Olewnik, J. Opaluch, K. Turczyński, P. Zatwarnicki, K. Kowalczyk, Ł. Kuczyński.

Po przerwie pojawili się na meczu J. Bielecki, M. Haniecki, K. Jędraszczyk, P. Myśliwiec,
M. Zazulczak.

W kadrze meczowej znaleźli się również R. Krasoń, P. Sokołowski.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.