Rezerwy Rokitek rozwijają skrzydła

Autor Kasia_
Data utworzenia: 29 sierpień 2016, 15:20 Wszystkich komentarzy: 5

Zmagania klasy A rozpoczęły się w Snowidzy, gdzie o godz. 11.00 naprzeciw siebie stanęły zespoły Zjednoczeni Snowidza i Czarni II Rokitki. Czarni podbudowani ostatnim ligowym zwycięstwem nie zamierzali tracić dobrej passy.

Przewaga gości była widoczna po kilku minutach od rozpoczęcia spotkania, jednak na udokumentowanie w postaci bramki musieliśmy poczekać. W 16 minucie wynik spotkania otworzył niezawodny w ostatnim czasie Marek Podziewski, który asystował również przy bramce numer dwa, strzelonej przez Dawida Kozubskiego.

Żar lejący się z nieba dawał się we znaki wszystkim zawodnikom, a przerwa na uzupełnienie płynów dała piłkarzom na moment odetchnąć. Stan rywalizacji na 0:3 podwyższył Mirosław Szlapiński, a wynik w pierwszej części spotkania ustalił z rzutu karnego Aleksander Pavlou.

W drugiej odsłonie meczu trener dokonał trzech zmian, dając tym samym świeżość nowych sił w ofensywie. Podczas stałego fragmentu gry wynik strzałem głową na 0:5 ustawił Mateusz Lizak.

Zdecydowanie niedzielne południe należało do zawodników Czarnych II Rokitki, którzy bramką Krystiana Mokrogulskiego przypieczętowali zwycięstwo w Snowidzy.

Zjednczeni Snowidza 0:6 Czarni II Rokitki